Krakowskie lotnisko po raz drugi w Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Bartłomiej Morga - Profil Bartłomiej Morga
20 czerwca 2018 09:58
1 komentarz
Krakowskie lotnisko po raz drugi trafiło do Rankingu Odpowiedzialnych Firm, organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna.
Reklama

Lotnisko im. Jana Pawła II to jedyne lotnisko w Polsce, które od dwóch lat notowane jest w Rankingu Odpowiedzialnych Firm, w którym ocenie podlega jakość zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR – Corporate Social Responsibility) największych spółek w kraju.

Stosowanie standardów odpowiedzialnego biznesu to dla krakowskiego lotniska nie tylko budowanie trwałych relacji z interesariuszami, dbanie o ochronę środowiska, tworzenie przyjaznego środowiska pracy, czy stosowanie przejrzystych praktyk operacyjnych, to także duża szansa na usprawnienie bieżącej działalności lotniska w oparciu o innowacyjne rozwiązania.


- Cieszy nas fakt, że działalność Kraków Airport w zakresie odpowiedzialnego zarządzania jest systematycznie dostrzegana i doceniania przez ekspertów. Miejsce w Rankingu potwierdza, że zrównoważony rozwój krakowskiego lotniska opiera się na łączeniu dobrze prosperującego biznesu z pozytywnym wpływem na otoczenie – powiedział Radosław Włoszek, prezes Zarządu Kraków Airport.

Wyniki Rankingu ogłoszono podczas Gali XII Rankingu Odpowiedzialnych Firm i Startupów Pozytywnego Wpływu, która odbyła się w piątek (15.06) w Warszawie.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_93d54 2018-06-20 16:50   
gość_93d54 - Profil gość_93d54
I Kogo to obchodzi ???
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama