Emirates uruchomiły połączenie do Auckland przez Bali

Bartłomiej Morga - Profil Bartłomiej Morga
20 czerwca 2018 09:07
Linie Emirates uruchomiły nowe połączenie z Dubaju do Auckland z międzylądowaniem na Bali. Tym samym między największym miastem ZEA oraz Nową Zelandią odbywają się trzy loty dziennie.
Reklama

Nowe codzienne połączenie z Dubaju do Auckland przez Bali jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie atrakcyjną indonezyjską wyspą i potrzebą zwiększenia wyboru lotów do Nowej Zelandii.

Tym samym pasażerowie mogą wybierać spośród trzech lotów dziennie do Kraju Długiej Białej Chmury – obecnie Emirates realizują już loty bezpośrednie z użyciem superjumbo między Dubajem a Auckland oraz połączenie z Dubaju do Christchurch przez Sydney, które również obsługiwane jest największym samolotem pasażerskim świata. Ponadto od teraz przewoźnik zaoferuje podróżnym trzy loty dziennie na trasie Dubaj-Bali – nowy rejs uzupełni dwa dotychczasowe połączenia Emirates realizowane przez boeinga 777-300ER w konfiguracji dwuklasowej.

W inauguracyjnym locie wzięła udział grupa gości specjalnych i dziennikarzy, a na lotniskach w Denpasar i Auckland samolot powitały kanonady z armatek wodnych.- Cieszymy się, że nowa trasa cieszy się zainteresowaniem, odkąd zapowiedzieliśmy jej otwarcie w połowie lutego, o czym świadczą liczne rezerwacje lotów z Auckland na Bali i do dalszych kierunków oraz w drugą stronę w ramach naszej globalnej siatki połączeń. Rynki takie jak Wielka Brytania, Europa i Bliski Wschód bardzo ciepło przyjęły wiadomość o otwarciu przez nas nowego połączenia. Zarówno Bali, jak i Auckland cieszą się popularnością wśród naszych pasażerów – powiedział Sir Tim Clark, prezes linii Emirates.

Nowy rejs Emirates na trasie Dubaj-Bali-Auckland jest jedynym całorocznym codziennym połączeniem bezpośrednim między Auckland a Bali, zapewniając pasażerom możliwość odwiedzenia jednej z najpopularniejszych wysp Indonezji. Rejs jest realizowany przez samolot Boeing 777-300ER, na pokładzie którego znajdzie się osiem kabin w klasie pierwszej, 42 fotele w klasie biznes i 304 miejsca w klasie ekonomicznej. Ponadto samolot zdoła przewieźć w luku bagażowym do 20 ton cargo. Jest to również pierwsze połączenie Emirates na Bali, które oferuje pasażerom możliwość podróży w wielokrotnie nagradzanej klasie pierwszej przewoźnika.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama