×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates uruchomiły połączenie do Auckland przez Bali


Linie Emirates uruchomiły nowe połączenie z Dubaju do Auckland z międzylądowaniem na Bali. Tym samym między największym miastem ZEA oraz Nową Zelandią odbywają się trzy loty dziennie.


Nowe codzienne połączenie z Dubaju do Auckland przez Bali jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie atrakcyjną indonezyjską wyspą i potrzebą zwiększenia wyboru lotów do Nowej Zelandii.

Tym samym pasażerowie mogą wybierać spośród trzech lotów dziennie do Kraju Długiej Białej Chmury – obecnie Emirates realizują już loty bezpośrednie z użyciem superjumbo między Dubajem a Auckland oraz połączenie z Dubaju do Christchurch przez Sydney, które również obsługiwane jest największym samolotem pasażerskim świata. Ponadto od teraz przewoźnik zaoferuje podróżnym trzy loty dziennie na trasie Dubaj-Bali – nowy rejs uzupełni dwa dotychczasowe połączenia Emirates realizowane przez boeinga 777-300ER w konfiguracji dwuklasowej.

W inauguracyjnym locie wzięła udział grupa gości specjalnych i dziennikarzy, a na lotniskach w Denpasar i Auckland samolot powitały kanonady z armatek wodnych.Cieszymy się, że nowa trasa cieszy się zainteresowaniem, odkąd zapowiedzieliśmy jej otwarcie w połowie lutego, o czym świadczą liczne rezerwacje lotów z Auckland na Bali i do dalszych kierunków oraz w drugą stronę w ramach naszej globalnej siatki połączeń. Rynki takie jak Wielka Brytania, Europa i Bliski Wschód bardzo ciepło przyjęły wiadomość o otwarciu przez nas nowego połączenia. Zarówno Bali, jak i Auckland cieszą się popularnością wśród naszych pasażerów – powiedział Sir Tim Clark, prezes linii Emirates.

Nowy rejs Emirates na trasie Dubaj-Bali-Auckland jest jedynym całorocznym codziennym połączeniem bezpośrednim między Auckland a Bali, zapewniając pasażerom możliwość odwiedzenia jednej z najpopularniejszych wysp Indonezji. Rejs jest realizowany przez samolot Boeing 777-300ER, na pokładzie którego znajdzie się osiem kabin w klasie pierwszej, 42 fotele w klasie biznes i 304 miejsca w klasie ekonomicznej. Ponadto samolot zdoła przewieźć w luku bagażowym do 20 ton cargo. Jest to również pierwsze połączenie Emirates na Bali, które oferuje pasażerom możliwość podróży w wielokrotnie nagradzanej klasie pierwszej przewoźnika.
gość_5bab6 - Profil
gość_5bab6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie