" />

Lot w nieznane z linią Wizz Air

Damian Tobór - Profil Damian Tobór
15 czerwca 2018 12:15
Węgierskie linie Wizz Air zainaugurowały wczoraj (14.06) nowy konkurs "Flight to the Unkown". Zwycięzcy konkursu polecą z Wiednia na weekend do nieujawnionego przez linię miejsca.


Reklama
Linia reklamuje konkurs jako wyjątkową inicjatywę, która zaoferuje poszukiwaczom przygód możliwość odkrywania i przeżywania niezapomnianych chwil. Ten jedyny w swoim rodzaju lot jest częścią najnowszej kampanii Wizzair "Let's Get Lost", która polega na uchwyceniu chwili i zachęceniu ludzi do "życia w pełni" poprzez latanie i odkrywanie nowych miejsc intensywniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Samolot pełen poszukiwaczy przygód (tj. zwycięzców konkursu) odleci do nieujawnionego miejsca gdzie zwycięzcy spędzą weekend "zatracając się" w nowym doświadczeniu. Lot wyruszy z Wiednia 19 lipca i wróci 21 lipca. Każdy szczęśliwy zwycięzca otrzyma dwa darmowe bilety lotnicze, dwudniowe zakwaterowanie i ubezpieczenie podróżne.

Aplikacji konkursowej można dokonać poprzez stronę: wizzair.com/en-gb/get-lost-from-vienna#. Uczestnicy konkursu powinni umieścić na swoim Instagramie zdjęcie przedstawiające ich najbardziej niezapomnianą chwilę z podróży. Zdjęcia powinny być opatrzone hashtagami #getlostwithWIZZ i #wizzair, a profil na Instagramie powinien być publiczny, aby jurorzy konkursowi mogli ocenić wrzucone zdjęcie. Aplikować można do 29 czerwca do godz. 23:59. Uczestnicy konkursu muszą mieć ukończone 18 lat.

Bilet na "Lot w nieznane" trafi do osób, których zdjęcia jurorzy uznają za najbardziej kreatywne i pełne humoru.Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy