×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz uruchomił bazę w Austrii


Wizz Air uruchomił wczoraj (14.06) swoją austriacką bazę na lotnisku w Wiedniu umieszczając tam jeden samolot typu Airbus A320.


Wraz z rozwojem w stolicy Austrii, Wizz Air uruchamia pięć nowych połączeń z Wiednia do: Walencji (Hiszpania) Rzymu Fiumicino (Włochy), Valetty (Malta), Bari (Włochy) i Tel Awiwu (Izrael).

Z dumą świętujemy otwarcie nowej bazy Wizz w Austrii na lotnisku w Wiedniu. Pierwsze loty Wizz Air z Wiednia rozpoczęły się w kwietniu a teraz rozpoczynamy kolejne 5 nowych tras - powiedział George Michalopoulos, członek zarządu ds. handlowych w Wizz Air na konferencji prasowej w Wiedniu 
 
Obecnie, z 33 lotami tygodniowo z Wiednia, Wizz Air oferują pasażerom bilety dostępne już od 19,99 euro. W tym roku już ponad pół miliona miejsc Wizz jest dostępnych w sprzedaży z/na lotnisko w Wiedniu.

Z Polski do Wiednia Wizz Air oferuje cztery bezpośrednie połączenia tygodniowo z Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku (poniedziałek, środa, piątek, niedziela).
.gość_39736 - Profil
gość_39736
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie