×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


60 milionów pasażerów Wizz Air w Polsce


Od 2004 roku z usług węgierskiego Wizz Aira skorzystało w Polsce 60 milionów pasażerów.

Pierwszy lot przewoźnika odbył się z Katowic 19 maja 2004 roku. Od tego czasu linia rozwija siatkę połączeń oferując obecnie w sumie 160 tras do 30 krajów z 8 lotnisk w Polsce. 

Do 25 wzrosła liczba samolotów Wizz Aiea w polskiej flocie po umieszczeniu 2 nowych maszyn w Warszawie i Katowicach w bieżącym roku. Z ponad 10,5 mln miejsc w sprzedaży na polskich trasach, liczba miejsc wzrosła o 19 proc. w porównaniu do poprzedniego roku.Zaledwie 14 lat po rozpoczęciu działalności, ponad 155 mln pasażerów wybrało podróże z Wizz Airem. W tym miesiącu flota linii powiększyła się i składa się obecnie ze 100 samolotów, a siatka połączeń liczy ponad 600 tras, z ponad 100 trasami uruchamianymi w 2018 i 2019 roku. 

 - Z radością świętujemy doskonały wynik razem z naszymi klientami z Polski: przewieźliśmy w sumie 60 mln pasażerów na naszych trasach w polskiej siatce połączeń. W ciągu 14 lat nasza oferta rozwinęła się i dziś pozwala odkrywać 30 krajów w Europie i poza nią dostarczając naprawdę niskie ceny w połączeniu z najwyższą jakością obsługi - mówi Andras Rado, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.gość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie