×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


ADP Ingénierie wygrało konkurs na rozbudowę lotniska w Szardży


ADP Ingénierie, spółka należąca do Groupe ADP, wygrała wart 15 mln euro konkurs na projekt i nadzór nad rozbudową lotniska w Szardży (Zjednoczone Emiraty Arabskie). Dzięki temu przepustowość tego portu ma wzrosnąć do 17,5 mln pasażerów rocznie.


Łączna wartość modernizacji lotniska ma wynieść 410 mln dolarów amerykańskich. W Szardży swoją główną bazę mają niskokosztowe linie Air Arabia i to głównie pod kątem rozwoju tego przewoźnika planowane są kolejne inwestycje. 


ADP Ingénierie przedstawiło kilka projektów, które łączyć mają w sobie innowacyjność, nowoczesność i efektywność z poszanowaniem dziedzictwa i lokalnych tradycji. Główne działania mają skupić się na modernizacji terminala pasażerskiego (w szczególności strefy przylotów i odlotów) oraz dodania kolejnych miejsc postojowych dla samolotów. Wszystkie prace mają być prowadzone bez zamykania lotniska. Ich początek przewidziano na 2019 rok.

fot. Konstantin von Wedelstaedt (common.wikimedia.org)


Reklama


Booking.com
gość_61811 - Profil
gość_61811
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie