Dołącz do Pasazer.com. Szukamy redaktora

Redakcja  - Profil Redakcja
11 czerwca 2018 13:55
Interesujesz się lotnictwem, umiesz poprawnie posługiwać się językiem polskim, jesteś dyspozycyjny w godzinach dopołudniowych? Poszukuje kandydatów na stanowisko redaktora odpowiedzialnego za wiadomości bieżące w Pasazer.com.
Reklama

Szukamy osób umiejących tworzyć krótkie depesze informacyjne, poprawne językowo i merytorycznie. Doświadczenie dziennikarskie (na dowolnym poziomie) będzie mile widziane, choć nie wymagane. Oferujemy wynagrodzenie, ale czekamy na osoby, dla których pisanie dla Pasazer.com to przede wszystkim realizacja pasji, a nie tylko praca.


Od osób zainteresowanych pracą w Pasazer.com wymagamy:
  • zainteresowania tematyką lotniczą i podróżniczą
  • dobrej znajomości tych branż
  • sprawnego tworzenia tekstów pod presją czasu
  • posługiwania poprawną polszczyzną
  • znajomości języka angielskiego
  • odpowiedzialność i sumienność
  • dyspozycyjności w godzinach 8-16
Lokalizacja: Warszawa

Kandydat musi umieć wyszukiwać wiadomości zarówno związane z lotnictwem, jak i z branżą turystyczną. Znajomość języka angielskiego jest konieczna, bo w pracy korzystamy z wielu źródeł zagranicznych. Wymagamy również podstawowych umiejętności związanych z umiejętnością dziennikarskiej redakcji tekstów, a mile widziana będzie znajomość sposób przygotowywania ich do publikacji w internecie (SEO, formatowanie).

Praca jest zdalna, więc możecie ją wykonywać skądkolwiek, jednak poszukujemy osób z Warszawy lub okolic.

Szczególnie zależy nam na osobach, które będą dyspozycyjne w godzinach 8-16 i będą mogły pisać kilka, klikanaście krótkich depeszy informacyjnych w ciągu dnia, ale również gotowe są do pracy poza standardowymi godzinami. Podstawowe umiejętności związane z fotografią i obróbką zdjęć będą mile widziane.

Do Twoich zadań w Pasazer.com będzie należało opracowywanie krótkich tekstów informacyjnych, zarówno na podstawie komunikatów prasowych, jak i własnych poszukiwań. Wiadomości te maja dotyczyć lotnictwa i tematyki pokrewnej. Docelowo oczekujemy, że będziesz w stanie samodzielnie znaleźć temat, opracować go (nie skopiować cudzy artykuł) z zachowaniem standardów dziennikarskich i językowych, a potem samodzielnie opublikować.

Poszukujemy pasjonatów lotnictwa, dla redaktorów Pasazer.com najważniejsza jest możliwość realizacji swojej pasji - i takiego podejścia oczekujemy od kandydatów.

Zapewniamy pracę w zgranym i profesjonalnym zespole oraz możliwości rozwoju zawodowego na polu dziennikarskim i lotniczym. Gwarantujemy także dużą samodzielność i odpowiedzialność oraz otwartość na nowe pomysły ze strony redakcji. Pracując dla nas, zyskasz możliwość publikacji tekstów w największym portalu lotniczo-podróżniczym w Polsce, odwiedzanym co miesiąc przez ok. 250 tys. unikalnych użytkowników. Wynagrodzenie (wierszówka) na podstawie umowy o dzieło bądź B2B.

W ramach pracy w Pasazer.com umożliwiamy uczestniczenie w wielu wydarzeniach branżowych, w tym przede wszystkim w corocznej Gali "Najlepsza Linia Lotnicza", a także w targach lotniczych na całym świecie i wyjazdach prasowych np. do fabryk producentów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z klauzulą poufności ("Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami") oraz w miarę możliwości jednym-dwoma własnymi tekstami (opublikowanymi lub nie) odpowiadających tematyce Pasazer.com na adres: cv(at)pasazer.com z dopiskiem "redaktor Pasazer.com"

Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca 2018 roku.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama