×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dołącz do Pasazer.com. Szukamy redaktora


Interesujesz się lotnictwem, umiesz poprawnie posługiwać się językiem polskim, jesteś dyspozycyjny w godzinach dopołudniowych? Poszukuje kandydatów na stanowisko redaktora odpowiedzialnego za wiadomości bieżące w Pasazer.com.
Szukamy osób umiejących tworzyć krótkie depesze informacyjne, poprawne językowo i merytorycznie. Doświadczenie dziennikarskie (na dowolnym poziomie) będzie mile widziane, choć nie wymagane. Oferujemy wynagrodzenie, ale czekamy na osoby, dla których pisanie dla Pasazer.com to przede wszystkim realizacja pasji, a nie tylko praca.


Od osób zainteresowanych pracą w Pasazer.com wymagamy:
 • zainteresowania tematyką lotniczą i podróżniczą 
 • dobrej znajomości tych branż
 • sprawnego tworzenia tekstów pod presją czasu
 • posługiwania poprawną polszczyzną
 • znajomości języka angielskiego 
 • odpowiedzialność i sumienność
 • dyspozycyjności w godzinach 8-16 
Lokalizacja: Warszawa

Kandydat musi umieć wyszukiwać wiadomości zarówno związane z lotnictwem, jak i z branżą turystyczną. Znajomość języka angielskiego jest konieczna, bo w pracy korzystamy z wielu źródeł zagranicznych. Wymagamy również podstawowych umiejętności związanych z umiejętnością dziennikarskiej redakcji tekstów, a mile widziana będzie znajomość sposób przygotowywania ich do publikacji w internecie (SEO, formatowanie). 

Praca jest zdalna, więc możecie ją wykonywać skądkolwiek, jednak poszukujemy osób z Warszawy lub okolic.

Szczególnie zależy nam na osobach, które będą dyspozycyjne w godzinach 8-16 i będą mogły pisać kilka, klikanaście krótkich depeszy informacyjnych w ciągu dnia, ale również gotowe są do pracy poza standardowymi godzinami. Podstawowe umiejętności związane z fotografią i obróbką zdjęć będą mile widziane. 

Do Twoich zadań w Pasazer.com będzie należało opracowywanie krótkich tekstów informacyjnych, zarówno na podstawie komunikatów prasowych, jak i własnych poszukiwań. Wiadomości te maja dotyczyć lotnictwa i tematyki pokrewnej. Docelowo oczekujemy, że będziesz w stanie samodzielnie znaleźć temat, opracować go (nie skopiować cudzy artykuł) z zachowaniem standardów dziennikarskich i językowych, a potem samodzielnie opublikować. 

Poszukujemy pasjonatów lotnictwa, dla redaktorów Pasazer.com najważniejsza jest możliwość realizacji swojej pasji - i takiego podejścia oczekujemy od kandydatów. 

Zapewniamy pracę w zgranym i profesjonalnym zespole oraz możliwości rozwoju zawodowego na polu dziennikarskim i lotniczym. Gwarantujemy także dużą samodzielność i odpowiedzialność oraz otwartość na nowe pomysły ze strony redakcji. Pracując dla nas, zyskasz możliwość publikacji tekstów w największym portalu lotniczo-podróżniczym w Polsce, odwiedzanym co miesiąc przez ok. 250 tys. unikalnych użytkowników. Wynagrodzenie (wierszówka) na podstawie umowy o dzieło bądź B2B.

W ramach pracy w Pasazer.com umożliwiamy uczestniczenie w wielu wydarzeniach branżowych, w tym przede wszystkim w corocznej Gali "Najlepsza Linia Lotnicza", a także w targach lotniczych na całym świecie i wyjazdach prasowych np. do fabryk producentów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z klauzulą poufności ("Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami") oraz w miarę możliwości jednym-dwoma własnymi tekstami (opublikowanymi lub nie) odpowiadających tematyce Pasazer.com na adres: cv(at)pasazer.com z dopiskiem "redaktor Pasazer.com"

Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca 2018 roku. Redakcjagość_8daef - Profil
gość_8daef
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

 • Data wylotu:

 • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
 • Data wyjazdu:
 • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
 • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie