Nowa jakość zakupów na lotnisku w Modlinie

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
11 czerwca 2018 13:29
3 komentarze
Tuż przed rozpoczęciem sezonu letniego, na lotnisku w Modlinie został otwarty zmodernizowany i powiększony sklep wolnocłowy.
Reklama
Nowy szyld i nazwa Aelia Duty Free oraz nowoczesna aranżacja wnętrza, zachęcają do zakupów. Pasażerowie mogą już korzystać z 212 m.kw. powierzchni handlowej oferującej tradycyjny asortyment duty free, czyli perfumy i kosmetyki międzynarodowych, luksusowych marek, alkohole, słodycze, papierosy i wyroby tytoniowe, zabawki itp.Nowy sklep to nie tylko nowoczesna aranżacja, ale przede wszystkim zdecydowanie bardziej interesująca oferta. Pasażerowie mają teraz nieporównywalnie większy wybór. Asortyment sklepu został wzbogacony zarówno o nowe marki (blisko 50) jak i nowe kategorie produktowe. Wśród słodyczy i alkoholi pojawiło się ponad 20 nowych, m.in. Wawel, Wódka Extra Żytnia, Ogiński, Dębowa, czy też polskie wina Adoria. W segmencie perfum i kosmetyków można teraz znaleźć światowej sławy brandy jak np. Shiseido, czy też Clarins.

Zdecydowanie została rozszerzona oferta kosmetyków do makijażu, a także wprowadzono, cieszące się dużym zainteresowaniem, kosmetyki naturalne (w tym polskie marki jak Clochee, czy też Phenome).


Dla osób poszukujących artykułów pierwszej potrzeby oraz mając na uwadze różnorodne potrzeby Pasażerów, przygotowana została oferta typowo drogeryjna. Z kolei wśród zabawek można znaleźć sztampowe LEGO, czy też pluszaki polskiej firmy BEPPE. Wzbogacony asortyment odpowiada na zróżnicowane potrzeby Pasażera. Można w nim znaleźć nie tylko produkty luksusowe, (choć takie oczywiście dostępne są w ofercie), ale także i te dostępne dla każdego.

Aelia Duty Free to zaproszenie do świata luksusu i relaksu przed podróżą; to idealny początek każdego wyjazdu bez różnicy, na jego cel.

tekst sponsorowany

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_e60ab 2018-06-11 20:25   
gość_e60ab - Profil gość_e60ab
niech ktoś zaora to poletko Ryana!!!
gość_1982e 2018-06-11 14:36   
gość_1982e - Profil gość_1982e
Jak przeczytałem tytuł to myślałem, że Biedronkę na Okęciu otwierają
gość_e32b6 2018-06-11 13:52   
gość_e32b6 - Profil gość_e32b6
a co z tym chartertem , ktory mial wystartowwac w czerwcuÞ
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy