×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowa jakość zakupów na lotnisku w Modlinie


Tuż przed rozpoczęciem sezonu letniego, na lotnisku w Modlinie został otwarty zmodernizowany i powiększony sklep wolnocłowy.


Nowy szyld i nazwa Aelia Duty Free oraz nowoczesna aranżacja wnętrza, zachęcają do zakupów. Pasażerowie mogą już korzystać z 212 m.kw. powierzchni handlowej oferującej tradycyjny asortyment duty free, czyli perfumy i kosmetyki międzynarodowych, luksusowych marek, alkohole, słodycze, papierosy i wyroby tytoniowe, zabawki itp. Nowy sklep to nie tylko nowoczesna aranżacja, ale przede wszystkim zdecydowanie bardziej interesująca oferta. Pasażerowie mają teraz nieporównywalnie większy wybór. Asortyment sklepu został wzbogacony zarówno o nowe marki (blisko 50) jak i nowe kategorie produktowe. Wśród słodyczy i alkoholi pojawiło się ponad 20 nowych, m.in. Wawel, Wódka Extra Żytnia, Ogiński, Dębowa, czy też polskie wina Adoria. W segmencie perfum i kosmetyków można teraz znaleźć światowej sławy brandy jak np. Shiseido, czy też Clarins. 

Zdecydowanie została rozszerzona oferta kosmetyków do makijażu, a także wprowadzono, cieszące się dużym zainteresowaniem, kosmetyki naturalne (w tym polskie marki jak Clochee, czy też Phenome). 


Dla osób poszukujących artykułów pierwszej potrzeby oraz mając na uwadze różnorodne potrzeby Pasażerów, przygotowana została oferta typowo drogeryjna. Z kolei wśród zabawek można znaleźć sztampowe LEGO, czy też pluszaki polskiej firmy BEPPE. Wzbogacony asortyment odpowiada na zróżnicowane potrzeby Pasażera. Można w nim znaleźć nie tylko produkty luksusowe, (choć takie oczywiście dostępne są w ofercie), ale także i te dostępne dla każdego. 

Aelia Duty Free to zaproszenie do świata luksusu i relaksu przed podróżą; to idealny początek każdego wyjazdu bez różnicy, na jego cel.

tekst sponsorowanygość_d66bb - Profil
gość_d66bb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie