Zmiany personalne w Small Planet Airlines

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
11 czerwca 2018 12:57
2 komentarze
Jarosław Jeschke, dyrektor zarządzający Small Planet Airlines Sp z o.o. rezygnuje ze swojej obecnej roli z przyczyn zdrowotnych.
Reklama
- Chciałbym podziękować Jarkowi za jego ciągłe zaangażowanie w rozwój Small Planet Airlines w Polsce. Jego ciężka praca i zaangażowanie spowodowały, że nasza linia odniosła wiele sukcesów na lokalnym rynku m.in. stała się największym operatorem czarterowym na polskim rynku w 2017 roku (według statystyk ULC), a także otrzymując dwukrotnie nagrodę dla najlepszej czarterowej linii lotniczej w Polsce w 2015 i 2016 roku - powiedział Vytautas Kaikaris, prezes zarządu Small Planet Airlines.

Vytautas Kaikaris przejmuje rolę dyrektora zarządzającego w polskiej spółce Small Planet Airlines. Jednocześnie w celu wzmocnienia kadry zarządzającej dołączy do niego Bartosz Czajka, który został mianowany na stanowisko zastępcy dyrektora zarządzającego.

Bartosz Czajka jest doświadczonym managerem lotniczym z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży lotniczej. Pracował w Star Alliance oraz Polskich Liniach Lotniczych LOT gdzie był m.in. dyrektorem ds. czarterów i operacji specjalnych, a także szefem ds. strategii floty.

- Z radością ogłaszam, że Bartek dołączy do naszego zespołu w Polsce. Jestem przekonany, że jego doświadczenie i wiedza będą wspaniałym wsparciem naszej działalności i zapewnią dalszy rozwój spółki - podsumował Kaikaris.

Ostatnie komentarze

gość_69a99 2018-06-13 01:03   
gość_69a99 - Profil gość_69a99
Przez kretynska polityke firmy i niby podejscie inne niz we wszystkich innych liniach lotniczych, masowo odchodza piloci i stewardesy. Dla zarządu priorytetem sa operacje w Niemczech i Holandii, więc tam wysyłają pracowników, w PL nie ma kto latać, linia ogólnie jest beznadziejnie zarządzana. Prezesa wywalili ale to i tak nie pomoze.
gość_19332 2018-06-11 21:43   
gość_19332 - Profil gość_19332
Super moze nowy szef poradzi sobie z zaległymi wypłatami za uszkodzone bagaże oraz z opóznieniami lotów które są juz własciwie codziennie. Najlepsza linia czarterowa ??????? wypłaca odszkodowania w terminie hihihi i nie trzyma pasazerów dwa dni w hotelu
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy