Holidaycheck bez polskiej wersji językowej

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
12 czerwca 2018 08:58
Od 24 maja br. strona Holidaycheck nie działa w polskiej wersji językowej. Konta użytkowników zostały przeniesione na platformę niemiecką.
Reklama

Jak tłumaczy firma powodem rezygnacji z polskojęzycznej wersji jest dążenie do ujednolicenia standardu usług. W związku z tym postanowiono skoncentrować się wyłącznie na rynkach niemieckim, szwajcarskim i austriackim. Dodatkową przeszkodą był fakt, że polska strona działała w innej technologii, co znacznie utrudniało pracę całego serwisu.


Holidaycheck to portal, w którym dodawać można opinie o atrakcjach turystycznych, rejsach, biurach podróży cz w końcu hotelach. Za każdy opis obiektu zakwaterowania można było otrzymać gratyfikację w postaci 100 mil w programie Miles&More lub - jeszcze w czasach funkcjonowania - zniżkę wysokości 20 euro na loty airberlin. Dodatkowo po zebraniu odpowiedniej liczby punktów lub wstawienie zdjęcia można było otrzymać inne nagrody - np. przewodniki turystyczne czy różne gadżety.

Obecnie opinie można dodawać tylko w języku niemieckim. Opisy w języku ojczystym można dodawać w serwisie Zoover.pl, który jest częścią Holidaycheck. Jednak nie otrzymuje się za nie żadnych premii.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama