×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Holidaycheck bez polskiej wersji językowej


Od 24 maja br. strona Holidaycheck nie działa w polskiej wersji językowej. Konta użytkowników zostały przeniesione na platformę niemiecką.


Jak tłumaczy firma powodem rezygnacji z polskojęzycznej wersji jest dążenie do ujednolicenia standardu usług. W związku z tym postanowiono skoncentrować się wyłącznie na rynkach niemieckim, szwajcarskim i austriackim. Dodatkową przeszkodą był fakt, że polska strona działała w innej technologii, co znacznie utrudniało pracę całego serwisu.


Holidaycheck to portal, w którym dodawać można opinie o atrakcjach turystycznych, rejsach, biurach podróży cz w końcu hotelach. Za każdy opis obiektu zakwaterowania można było otrzymać gratyfikację w postaci 100 mil w programie Miles&More lub - jeszcze w czasach funkcjonowania - zniżkę wysokości 20 euro na loty airberlin. Dodatkowo po zebraniu odpowiedniej liczby punktów lub wstawienie zdjęcia można było otrzymać inne nagrody - np. przewodniki turystyczne czy różne gadżety. 

Obecnie opinie można dodawać tylko w języku niemieckim. Opisy w języku ojczystym można dodawać w serwisie Zoover.pl, który jest częścią Holidaycheck. Jednak nie otrzymuje się za nie żadnych premii.gość_ca617 - Profil
gość_ca617
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie