Emirates poleci częściej do Moskwy

Damian Tobór - Profil Damian Tobór
11 czerwca 2018 08:43
Linie Emirates ogłosiły dodanie od 25 października br. trzeciego lotu dziennie pomiędzy bazą przewoźnika w Dubaju a Moskwą-Domodiedowo. Reklama

Linie z Zatoki rozpoczęły loty do Rosji 1 lipca 2003 roku. Obecnie linia lata dwa razy dziennie na moskiewskie lotnisko Domodiedowo przy użyciu samolotów A380 oraz B777-300ER. Linia lata ponadto raz dziennie do Petersburga.

Trzeci lot dziennie do Moskwy - odpowiedź na rosnący popyt na rynku rosyjskim - będzie obsługiwany samolotami Boeing 777-300ER. Samoloty w trzy-klasowej konfiguracji oferują 8 miejsc w klasie pierwszej, 42 w klasie biznes oraz 310 w ekonomicznej.

Lot o nr EK174 wystartuje z Moskwy o 10:40 i dotrze do Dubaju o 16:55. W drogę powrotną (lot EK173) samoloty wyruszą z Dubaju o 03:30 i dotrą do stolicy Rosji o 07:50. Harmonogram lotów został dostosowany przede wszystkim pod rosyjskich podróżnych odwiedzających Dubaj.

Nowy lot pozwala na szybką przesiadkę na lot do Moskwy z kilku popularnych destynacji w połączonej sieci tras Emirates i Flydubai, w tym z Bali, Bangkoku, Kolombo, Hongkongu, Johannesburga, Katmandu, Kuala Lumpur i Singapuru. Lot umożliwia także wygodne przesiadki na loty krajowe po Rosji obsługiwane przez partnera Emirates w tym kraju - linie S7.

W ramach nowego lotu, Emirates SkyCargo zaoferuje możliwość transportu do 20 ton ładunku. Ładunek przewożony na trasie obejmuje towary łatwo psujące się (produkty żywnościowe, kwiaty), leki, części samochodowe oraz części zamienne do samolotów i śmigłowców.

Fot. Emirates


Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama