×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates poleci częściej do Moskwy


Linie Emirates ogłosiły dodanie od 25 października br. trzeciego lotu dziennie pomiędzy bazą przewoźnika w Dubaju a Moskwą-Domodiedowo. 


Linie z Zatoki rozpoczęły loty do Rosji 1 lipca 2003 roku. Obecnie linia lata dwa razy dziennie na moskiewskie lotnisko Domodiedowo przy użyciu samolotów A380 oraz B777-300ER.  Linia lata ponadto raz dziennie do Petersburga.

Trzeci lot dziennie do Moskwy - odpowiedź na rosnący popyt na rynku rosyjskim - będzie obsługiwany samolotami Boeing 777-300ER. Samoloty w trzy-klasowej konfiguracji oferują 8 miejsc w klasie pierwszej, 42 w klasie biznes oraz 310 w ekonomicznej. 

Lot o nr EK174 wystartuje z Moskwy o 10:40 i dotrze do Dubaju o 16:55. W drogę powrotną (lot EK173) samoloty wyruszą z Dubaju o 03:30 i dotrą do stolicy Rosji o 07:50. Harmonogram lotów został dostosowany przede wszystkim pod rosyjskich podróżnych odwiedzających Dubaj. 

Nowy lot pozwala na szybką przesiadkę na lot do Moskwy z kilku popularnych destynacji w połączonej sieci tras Emirates i Flydubai, w tym z Bali, Bangkoku, Kolombo, Hongkongu, Johannesburga, Katmandu, Kuala Lumpur i Singapuru. Lot umożliwia także wygodne przesiadki na loty krajowe po Rosji obsługiwane przez partnera Emirates w tym kraju - linie S7.

W ramach nowego lotu, Emirates SkyCargo zaoferuje możliwość transportu do 20 ton ładunku. Ładunek przewożony na trasie obejmuje towary łatwo psujące się (produkty żywnościowe, kwiaty), leki, części samochodowe oraz części zamienne do samolotów i śmigłowców. 

Fot. Emirates

gość_49189 - Profil
gość_49189
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie