×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


UIA odebrały trzeciego boeinga 777-200ER


Ukraińskie linie lotnicze UIA odebrały 5 czerwca br. trzeciego boeinga 777-200ER.


Samolot, który dołączył do floty UIA otrzymał numer rejestracyjny UR-GOC. Przewoźnik zapowiada, że maszyna będzie obsługiwała regularne połączenia z Kijowa do Nowego Jorku, Pekinu oraz Bangkoku. Pierwszy rozkładowy lot planowany jest na 6 czerwca. 

Nowy samolot zabierze na pokład 361 pasażerów w trzech klasach podróży. Kabina wyposażona jest w system indywidualnej rozrywki pokładowej (IFE) Panasonic Corporation AVOD (Audio Video On Demand). Każdy z pasażerów będzie miał dostęp do ponad 80 filmów, programów telewizyjnych, filmów dla dzieci oraz kreskówek, w tym do filmów ukraińskich. Podróżni mogą też korzystać z gniazdek USB, gniazdek zasilania elektrycznego oraz systemu łączności Wi-Fi.

Podobnie jak dwa poprzednie boeingi 777-200ER w barwach UIA, maszyna wyleasingowana jest od firmy AerCap. 


- Kontynuujemy program rozwoju floty. W tym roku odebraliśmy już trzy szerokokadłubowe dalekodystansowe boeingi 777-200ER, a odbiór kolejnego samolotu tego typu spodziewany jest w najbliższych miesiącach. Samoloty tego typu pozwolą naszym liniom zwiększyć oferowanie na trasach dalekodystansowych i w tej sposób zredukować koszty w przeliczeniu na pasażerokilometr, co umożliwi UIA oferowanie biletów w atrakcyjnych cenach, jak również zwiększenie ruchu tranzytowego przez Kijów - powiedziała Ewgenia Satska, dyrektor komunikacji UIA. 

Więcej informacji o produkcie pokładowych oferowanym na pokładzie boeingów 777-200 linii lotniczych UIA w artykule "Oblatywacz: Na pokładzie ukraińskiego boeinga 777-200ER"

fot. Anna Markowska
gość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie