×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Rosja: Ponad 90 proc. wzrost liczby lotów przed mistrzostwami


Lotniska w 11 rosyjskich miastach goszczących mecze mistrzostw świata w piłce nożnej FIFA spodziewają się w tygodniu poprzedzającym inaugurację imprezy 92,7 proc. wzrostu liczby operacji lotniczych, w porównaniu z wcześniejszym miesiącem, informuje VariFlight.


Ogółem od 7 do 14 czerwca władze lotnicze Rosji spodziewają się ponad 11 tys. lotów do miast goszczących mecze mistrzostw świata. Ponad 1 tys. krajowych i międzynarodowych tras lotniczych połączy 295 lotnisk na świecie z 13 lotniskami położonymi w 11 rosyjskich miastach, w których rozgrywane będą mistrzostwa w piłce nożnej. W tych samych dniach maja, te same rosyjskie lotniska odnotowały 838 lotów do 268 lotnisk na świecie, wskazują dane VariFlight. 


Największa liczba lotów do 11 rosyjskich miast wystartuje z Turcji, Włoch oraz Niemiec. Większość operacji lotniczych, ponad 7 tys., obsłużą trzy moskiewskie lotniska: Szeremietiewo, Domodedowo oraz Wnukowo. 

fot. Dominik Sipińskigość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie