×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


100. samolot we flocie Wizz Aira


Węgierskie linie lotnicze Wizz Air świętuję dostawę 100. samolotu w swojej flocie. W Budapeszcie zaprezentowano specjalne malowanie jednego z samolotów WIZZ, Airbusa A321.W czasie 14-letniej historii Wizz Air flota linii rozwijała się i obecnie liczy 100 samolotów. Z niskokosztowych lotów skorzystało w sumie 155 milionów pasażerów. Jak zapewnia przewoźnik, nadal będzie rozbudowywać siatkę połączeń i oferować swoje niskokosztowe usługi na nowych rynkach mając na celu osiągnięcie pozycji jednej z pięciu najlepszych linii w Europie. 

W planach rozwoju jest realizacja zamówienia na 268 samolotów do końca 2026 roku. Linia chce rocznie przewozić 100 milionów pasażerów zatrudniając zespół 10 tys. pracowników.

Samoloty we flocie Wizz Aira mają średnio 4,6 lat.Kiedy założyliśmy Wizz Air w 2004 roku, wiedzieliśmy, że nasza linia lotnicza będzie zmieniać ludzkie życie, sprawiając, że podróże lotnicze będą dostępne dla większej liczby osób niż kiedykolwiek wcześniej. Nasze bezwzględne skupienie na osiągnięciu najniższych możliwych kosztów operacyjnych, a więc zapewnienie najniższych cen na rynku, sprawiło, że Wizz Air stał się linią z flotą liczącą 100 samolotów zaledwie 14 lat po naszym pierwszym locie. Jeszcze bardziej imponujący rozwój nastąpi na początku 2019 roku, ponieważ czekamy na dostarczenie Airbusa z rodziny A320neo. Dzięki ciągłemu wsparciu naszych partnerów, firm Airbus i Pratt & Whitney, będziemy dążyć do naszych celów, aby być niekwestionowanym liderem w zakresie niskich kosztów i jedną z pięciu najlepszych linii lotniczych w Europie, zapewniając ciągłe i niepowtarzalne możliwości podróżowania w najniższych cenach dla jeszcze większej liczby pasażerów - mówi József Váradi, prezes Wizz Air.gość_dfa24 - Profil
gość_dfa24
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie