×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Fiji Airways pierwszym partnerem oneworld connect


Fiji Airways będą pierwszym partnerem oneworld connect w ramach nowej formuły współpracy przewoźników lotniczych w sojuszu oneworld. 


Oneworld connect będzie grupował linie, które nie są pełnoprawnymi członkami oneworld, ale dzięki bliskim relacjom partnerskim z niektórymi przewoźnikami należącymi do tego sojuszu będą oferowały pasażerom statusowym dodatkowe przywileje i udogodnienia w ramach własnej siatki połączeń. 


Sponsorami współpracy Fiji Airways z sojuszem oneworld zostały wspólnie American Airlines, British Airways, Cathay Pacific i Qantas Airways. Formuła oneworld connect jest zbliżona do wprowadzonej w ubiegłym roku kategorii connecting partners w sojuszu Star Alliance. 

Z punktu widzenia pasażerów podstawą zaletą oneworld connect będzie możliwość wykorzystywania przywilejów związanych z wysokimi statusami w programach lojalnościowych oneworld w trakcie podróży partnerskimi liniami lotniczymi. 

Lista przysługujących przywilejów jest uzależniona od programu lojalnościowego, w którym dana osoba posiada wyższy status. Pasażerowie należący do jednego programów prowadzonych przez linie sponsorujące partnerstwo Fiji Airways z oneworld będą korzystali ze wszystkich przywilejów i udogodnień przypisanych do danego statusu w ramach sojuszu. W szczególności będą więc mogli gromadzić i wykorzystywać mile na przeloty Fiji Airways, korzystać z poczekalni biznesowych, nadawać bezpłatnie większy bagaż itp.


Niezależnie od tego wszyscy klienci sojuszu dysponujący co najmniej statusem Ruby (bez względu na program lojalnościowy) będą mogli skorzystać z priorytetowej odprawy na lotnisku, zaś osoby o statusie Sapphire i Emerald zyskają także przywilej wejścia na pokłady samolotów Fiji Airways w pierwszej kolejności.

Fiji Airways to narodowy przewoźnik Fiji. Linie dysponują obecnie flotą 18 samolotów i obsługują 21 miast w 13 krajach oraz terytoriach zależnych w rejonie Pacyfiku, Azji i Ameryki Północnej. Dotychczas pasażerowie mogli gromadzić mile za przeloty Fiji Airways w programach lojalnościowych Alaska Airlines, American Airlines i Qantas Airways. 

Fot. T. Śniedziewskigość_69048 - Profil
gość_69048
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie