×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Finnair poleci do Hanoweru oraz zwiększy liczbę połączeń do Dubaju i Warszawy


Kontynuując swą ekspansję na niemieckim rynku, Finnair uruchomi w przyszłym roku połączenie do Hanoweru. Fiński przewoźnik ma także w planach zwiększenie przepustowości na trasie Helsinki - Dubaj, począwszy od tegorocznego sezonu zimowego, a w następnym roku również na kilku kierunkach europejskich.Otwarcie nowego połączenia do Hanoweru planowane jest na 29 kwietnia 2019 roku. Rejsy będą odbywały się przez cały rok. Początkowo planowanych jest pięć połączeń w tygodniu, zaś od 1 czerwca 2019 roku będą one wykonywane codziennie.

Hanower jest jednym z największych miast w północnych Niemczech i odbywa się w nim kilka ważnych wydarzeń handlowych oraz popularne jarmarki, to też Finnair ma duże oczekiwania wobec nowej trasy w swoim harmonogramie.

- Jesteśmy bardzo podekscytowani otwierając nowe połączenie do Hanoweru i kontynuując nasz rozwój i ekspansję w Niemczech, ponieważ jest to bardzo ważny rynek dla Finnaira. Znacząco zwiększyliśmy także naszą obecność na niemieckim rynku w nadchodzącym sezonie letnim 2018, powiększając naszą przepustowość o 35 proc. w porównaniu do ubiegłego lata - powiedział Juha Järvinen, dyrektor handlowy w Finnairze.

Hanower będzie siódmym portem docelowym Finnaira w Niemczech. Przewoźnik lata przez cały rok również do Berlina, Düsseldorfu, Frankfurtu, Hamburga, Monachium i Stuttgartu.


W sezonie letnim 2019 Finnair zwiększy także liczbę połączeń na części innych popularnych tras w Europie. Linia zamierza dodać 4 połączenia do Barcelony, począwszy od czerwca do końca sezonu letniego. W rozkładzie pojawi się również dodatkowy rejs do Reykjaviku oraz weekendowe połączenia z Warszawą (w soboty i niedziele).

W sezonie zimowym 2018 fiński przewoźnik zwiększy także liczbę lotów z Helsinek do Dubaju. Do rozkładu dodane zostanie jedno połączenie, co przełoży się na łącznie siedem rejsów w tygodniu. Ponadto dwa z nich będą operowane za pomocą szerokokadłubowego airbusa A350.

- Wykonywanie w sezonie zimowym niektórych połączeń do Dubaju przy pomocy airbusa A350 pozwoli nam zaoferować na tym popularnym, biznesowym i wypoczynkowym kierunku możliwość przelotu naszą klasą biznes, z w pełni rozkładanymi siedzeniami - dodał  Järvinen.gość_ea08e - Profil
gość_ea08e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie