×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Delta w przyszłym roku powróci do Bombaju


Jeden z największych przewoźników lotniczych, Delta Air Lines ogłosił, że od przyszłego roku ponownie poleci do Bombaju w Indiach.Oświadczenie to jest następstwem umów zawartych między Stanami Zjednoczonymi a rządami Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Kataru w celu rozwiązania problemu dotacji rządowych udzielanych przewoźnikom w tych krajach. Nowa umowa umożliwia Delcie rozwój w Indiach, które są obecnie jednym z największych partnerów handlowych USA, ale których rynek lotniczy charakteryzuje się tym, że silną pozycję mają tam linie z Zatoki Perskiej.

Decyzja oznacza dla Delty powrót do Indii - wcześniej linia została zmuszona do wycofania się z tego rynku ponieważ nie wytrzymała konkurencji - właśnie m.in. z Emirates, Qatar Airways, ale też państwowym Air India.


 - To ekscytujące, że możemy ogłosić powrót do Indii w ramach naszej wizji rozszerzenia oferty Delty - powiedział Ed Bastian, prezes zarządu Delty. - Jesteśmy wdzięczni prezydentowi za podjęcie rzeczywistych działań w celu wyegzekwowania naszych umów handlowych o "otwartym niebie", które umożliwiły realizację tego projektu. Cieszymy się, że będziemy zapewniać klientom w Stanach Zjednoczonych i Indiach słynny, niezawodny i skoncentrowany na kliencie serwis Delty, obsługiwany przez najlepszych pracowników w branży - dodał Bastian.

Delta zamierza również rozszerzyć istniejące warunki porozumienia codeshare z Jet Airways, aby zapewnić dogodne przesiadki na loty do innych miast w Indiach, pod warunkiem uzyskania wszystkich niezbędnych zgód na wykonywanie połączenia.
gość_32dc7 - Profil
gość_32dc7
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie