×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air France: Przez Paryż do Australii


Linie lotnicze Air France oraz Qantas wznawiają umowę o wspólnym oferowaniu lotów, aby umożliwić swoim pasażerom więcej opcji podróży między Francją a Australią.


Od 20 lipca 2018 roku, dzięki partnerstwu z Qantas, klienci Air France będą mogli korzystać z lotów na kolejnych trasach, tym razem do Australii, z przesiadką w Hongkongu i Singapurze. Po przylocie z Paryża do Hongkongu (lotami Air France) pasażerowie będą mogli przesiąść się na loty Qantas do Sydney, Melbourne i Brisbane, natomiast z Singapuru są dostępne loty Qantas do Sydney, Melbourne, Brisbane i Perth. Powyższe rejsy będą oznakowane wspólnymi kodami QF (Qantas) i AF (Air France), a pasażerowie Air France będą mogli kupić podróż do Australii na jednym bilecie, rezerwując go na stronie airfrance.pl.

Dzięki wspomnianej umowie między przewoźnikami, pasażerowie Air France będą też mieli dostęp do pięciu innych miast na terenie Australii, z przesiadką w Sydney, skąd polecimy do: Canberry, Hobart, Adelajdy, Cairns i Darwin. W sumie w wyniku podpisanej umowy code-share, ponad 200 lotów tygodniowo będzie współdzielonych przez Air France i Qantas.

Dzięki współpracy pomiędzy liniami, klienci mogą kupić bilety na loty do wspomnianych miast w Australii rezerwując je w Air France, a cała podróż odbywa się na jednym bilecie, co gwarantuje opiekę Air France nad pasażerami na każdym etapie podróży i zapewnia kontynuację lotu, nawet w przypadku utraty dalszego połączenia, jeśli wcześniejszy samolot się opóźni. Kolejną korzyścią dla pasażerów jest automatyczny transfer bagażu do finalnego celu podróży, bez konieczności odbioru i ponownego nadawania bagażu podczas zmiany samolotów w Hongkongu lub Singapurze. Co więcej uprawnieni pasażerowie Air France i Qantas będą mogli korzystać z saloników biznesowych obu linii na lotniskach w Hongkongu, Singapurze, Australii i w Paryżu.

- Dziś mamy przyjemność wznowić partnerstwo z liniami Qantas. Dzięki tej umowie Grupa Air France-KLM będzie mogła zaoferować szeroki wachlarz opcji przy podróży między Europą a Australią. Z możliwości, które daje partnerstwo skorzystają też nasi pasażerowie biznesowi, dzięki połączeniom przez Hongkong i Singapur – dwa potężne ośrodki handlowe i popularne porty przesiadkowe w Azji. Podpisana umowa potwierdza aspirację Grupy Air France-KLM do dalszego rozszerzania swojej siatki połączeń w regionie Azji i Pacyfiku – powiedział Patrick Alexandre, wiceprezes Air France KLM ds. Handlowych, Sprzedaży i Aliansów Partnerskich.


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_4da7c - Profil
gość_4da7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie