×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko w Nicei organizuje akcję “Operation Airport Style”


Nicejskie lotnisko Côte d’Azur przeprowadza kampanię promocyjną “Operation Airport Style”, która koncentruje się na przedstawieniu oferty produktów luksusowych w sklepach lotniskowych.


Kampania promocyjna, która trwa od 11 maja została zaplanowana tak, aby zbiec się w czasie z Międzynarodowym Festiwalem Filmowym w Cannes oraz Monaco Grand Prix. W imprezę zaangażowano studio fotograficzne oraz czołowych influencerów modowych. W ramach “Operation Airport Style” podróżni o statusie frequent traveller mają szansę wygrać sesję makeover. 

Impreza pomaga przedstawić nowy klejnot lotniska, czyli niedawno odnowioną halę odlotów w terminalu 2, informują władze lotniska. W terminalu swoje sklepy mają takie marki jak Hermès, Hour Passion, Victoria’s Secret, The Kooples, Salvatore Ferragamo, Michael Kors oraz Emporio Armani. Poza sklepami firmowymi, na lotnisku znalazło się miejsce dla placówek handlowych sprzedających kilka marek, takich jak Etro, Zilli, Zegna, Paul & Shark, Tumi, Nolijo, Lacoste, Bensimon, w tym regionalnych marek Fragonard, SoNice, L’Occitane en Provence. 

Lotnisko zaprosiło do kampanii znanych influencerów, Monsieur Lifestyle, Marine Johanna, BeauParleur oraz LifeStyleByCeline, którzy będą się dzielić swoimi doświadczeniami z czytelnikami. 
Członkowie Club Airport Premier mogą wziąć udział w loterii, w której nagrodą jest sesja makeover. Lotnisko stworzyło też specjalne studio fotograficzne, gdzie podróżni mogą udokumentować swoją przemianę. 

Akcja potrwa do 31 maja.

Crédit Photos : Aéroports de la Côte d’Azurgość_63396 - Profil
gość_63396
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie