×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ateny: Przetarg na operatora fast food


Port lotniczy a Atenach ogłosił przetarg na operatora lokalu oferującego fast food (burgery) oraz kawę.


Przedmiotem przetargu objęta została przestrzeń o powierzchni 526 m kw. położona w strefie ogólnodostępnej (landside) na poziomie 3 głównego budynku terminala. Władze lotniska zapewniają, że miejsce położone jest w centralnej lokalizacji i oferuje doskonały widok na wschodnią drogę startową. Do dyspozycji operatora lotnisko przeznaczy także przestrzeń magazynową o powierzchni 168 m kw.

Oferowana koncesja na działalność handlową jest ważna do 31 października 2023 r., z możliwością przedłużenia jej o dwa lata i sześć miesięcy. 


Zgodnie z dokumentami przetargowymi, stworzona zostanie kuchnia, stanowiska sprzedaży oraz przestrzeń jadalna ze stołami i krzesłami. Lokal gastronomiczny będzie funkcjonował jako samoobsługowa restauracja fast food, której specjalnością mają być burgery. Dodatkowo w ofercie lokalu mogą pojawić się zimne oraz ciepłe napoje, przekąski oraz desery. Lokal może też zostać opcjonalnie wyposażony w kącik kawowy z ograniczoną liczbą miejsc. 

Do przetargu lotnisko zaprasza firmy, osoby fizyczne, grupy firm lub konsorcja. Data składania propozycji mija 26 czerwca. 

fot. Athens International Airportgość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie