Ateny: Przetarg na operatora fast food

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
28 maja 2018 08:45
Port lotniczy a Atenach ogłosił przetarg na operatora lokalu oferującego fast food (burgery) oraz kawę.
Reklama

Przedmiotem przetargu objęta została przestrzeń o powierzchni 526 m kw. położona w strefie ogólnodostępnej (landside) na poziomie 3 głównego budynku terminala. Władze lotniska zapewniają, że miejsce położone jest w centralnej lokalizacji i oferuje doskonały widok na wschodnią drogę startową. Do dyspozycji operatora lotnisko przeznaczy także przestrzeń magazynową o powierzchni 168 m kw.

Oferowana koncesja na działalność handlową jest ważna do 31 października 2023 r., z możliwością przedłużenia jej o dwa lata i sześć miesięcy.


Zgodnie z dokumentami przetargowymi, stworzona zostanie kuchnia, stanowiska sprzedaży oraz przestrzeń jadalna ze stołami i krzesłami. Lokal gastronomiczny będzie funkcjonował jako samoobsługowa restauracja fast food, której specjalnością mają być burgery. Dodatkowo w ofercie lokalu mogą pojawić się zimne oraz ciepłe napoje, przekąski oraz desery. Lokal może też zostać opcjonalnie wyposażony w kącik kawowy z ograniczoną liczbą miejsc.

Do przetargu lotnisko zaprasza firmy, osoby fizyczne, grupy firm lub konsorcja. Data składania propozycji mija 26 czerwca.

fot. Athens International Airport
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama