×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pierwszy A320neo dostarczony dla linii Royal Brunei


Linie Royal Brunei odebrały pierwszego z siedmiu zamówionych samolotów A320neo.


Uroczystość przekazania samolotu, która odbyła się w Tuluzie, swą obecnością zaszczycili m.in. dyrektor generalny linii Karam Chand oraz Ambasador Sułtanatu Brunei we Francji JE Datin Paduka Malai Hajah Halimah binti Malai Haji Yussof.

Napędzane silnikami CFM International LEAP-1A26 samoloty A320neo, oferują 150 miejsc na pokładzie w trzech klasach: 12 w klasie biznes, 18 w ekonomicznej "plus" oraz 120 w klasie ekonomicznej. Samolot będzie wykorzystywany przez linie do obsługi połączeń regionalnych m.in. do Bangkoku, Kuala Lumpur, Manili czy Dżakarty.

Pierwszy A320neo dla linii Royal Brunei / Fot. Airbus Media

Linie Royal Brunei wykorzystują samoloty z rodziny A320 od 2003 roku. Obecnie we flocie linia posiada sześć samolotów A320-200. Ponadto linia wykorzystuje 4 samoloty B787-8. W połowie roku brunejska linia odbierze piątego Dreamlinera. Bazą linii jest międzynarodowy port lotniczy w stolicy kraju tj. Bandar Seri Begawan.

Kilka dni temu informowaliśmy, że linie Royal Brunei Airlines z początkiem najbliższego sezonu zimowego uruchomią bezpośrednie loty do Londynu (bez przesiadek w Dubaju). Jako ciekawostkę można wskazać, że ze względów religijnych linie nie oferują alkoholu na pokładach.
gość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie