×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Praga: Nowa umowa o partnerstwie z lotniskiem Incheon w Seulu


Lotnisko im. Wacława Hawla w Pradze podpisało we wtorek (22.05) porozumienie o partnerstwie z Incheon International Airport Corporation (IIAC) - podmiotem zarządzającym lotniskiem Incheon w Seulu.


Nowa umowa jest zgodna z pierwotnie podpisanym porozumieniem w 2013 r., określającym konkretne zagadnienia, w których ma odbywać się obustronna wymiana informacji i doświadczeń. Porty zakładają, że główny nacisk kładziony będzie m.in. na zrównoważony rozwój portów lotniczych, poprawę bezpieczeństwa oraz jakości usług. Specjaliści z obu lotnisk będą współpracować również w obszarze cyfryzacji i nowych technologii, takich jak biometria i robotyka.

Możemy docenić to, że dzięki znacznemu ruchowi lotniczemu i nieustannym rozwoju w wielu aspektach funkcjonowania, międzynarodowe lotnisko Incheon jest bardziej zaawansowane technologicznie niż nasze lotnisko. Bardzo doceniamy gotowość naszego partnera i chęć współpracy z naszym lotniskiem. Wierzymy, że wraz z odnowieniem memorandum, ożywimy także nasze relacje. Zaczęliśmy omawiać bieżące kwestie, takie jak modernizacja lotnisk i cyfryzacja oznakowań lotniskowych. Poszukiwaliśmy nowoczesnych sposobów technologicznego włączania innych języków używanych przez duże grupy pasażerów w celu ułatwienia poruszania się po lotniskach. Wierzę, że stanie się to jednym z naszych wspólnych projektów - powiedział Vaclav Rehor, prezes zarządu lotniska w Pradze.


Z dalszej współpracy cieszył się także dyrektor generalny IIAC, Il-Young Chung.

Lotnisko im. Wacława Hawla gwałtownie się rozwija, dlatego nasza współpraca jest niezwykle istotna w kontekście rozbudowy naszej siatki połączeń. Będziemy nadal podpisywać strategiczne partnerstwa z lotniskami wschodnioeuropejskimi, które mają duży potencjał wzrostu - skomentował Chung.
gość_04f7c - Profil
gość_04f7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie