×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Royal Brunei ogłaszają bezpośrednie loty do Londynu


Royal Brunei Airlines ogłosiły, że z początkiem najbliższego sezonu zimowego uruchomią bezpośrednie loty do Londynu.


Dotychczas loty między Bandar Seri Begawan, stolicą Sułtanatu Brunei, a Londynem odbywały się z międzylądowaniem w Dubaju. Wprowadzenie bezpośredniego rejsu od 28 października br. ma skrócić czas trwania całej rotacji z i na Borneo o 3,5 godziny.
  • BI3 Bandar Seri Begawan 00:15 - Londyn-Heathrow 06:50 (1234567)
  • BI4 Londyn-Heathrow 17:40 - Bandar Seri Begawan 14:40+1 (1234567)

Wprowadzenie bezpośredniego lotu na londyńskie Heathrow będzie znaczącym wydarzeniem, ponieważ po raz pierwszy Brunei i Anglia będą ze sobą tak doskonale połączone. Silne powiązania kulturowe, gospodarcze i polityczne między dwoma krajami wymuszają zapewnienie dobrej oferty. Dotychczasowe przeloty przez Dubaj były dobrym rozwiązaniem, jednak rynek pokazał, że zapotrzebowanie na bezpośrednie połączenie jest bardzo duże, a my musimy sprostać tym wymaganiom - powiedział Karam Chand, dyrektor generalny Royal Brunei Airlines.

Wprowadzone zmiany spowodują uruchomienie dodatkowych bezpośrednich lotów między stolicą Brunei a Dubajem. Od 29 października br. linia zaoferuje cztery rotacje tygodniowo nad Zatokę Perską.

fot. Flickr
gość_63396 - Profil
gość_63396
  

W tym temacie przeczytaszPasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie