" />

Lufthansa: Większy komfort podróży na lotach długodystansowych

Bartłomiej Morga - Profil Bartłomiej Morga
18 maja 2018 09:28
2 komentarze
Na wybranych rejsach trwających ponad 10 godzin pasażerowie Lufthansy mogą korzystać z nowej kolekcji „Dream Collection".

Reklama

Od teraz, pasażerowie klasy biznes Lufthansy podróżujący na rejsach międzykontynentalnych do i z Afryki Południowej, Ameryki Łacińskiej i Południowej oraz Zachodniego Wybrzeża USA mogą cieszyć się jeszcze bardziej komfortowym snem. Przyjemne sny mają zapewnić: nowa poduszka, duży, ciepły koc oraz wygodna mata na materac. Ponadto, pasażerowie mogą czuć się komfortowo podczas nocnych rejsów w nowej koszuli nocnej od Van Laack.

Miękka, poduszkowa mata została opracowana specjalnie dla Lufthansy we współpracy z renomowanym niemieckim producentem łóżek „Paradies”. Górna strona wykonana jest ze 100% bawełny, spód wykonany jest z antypoślizgowej tkaniny frotte. Dzięki temu możliwa jest wymiana powietrza, zapobiegająca silnemu gromadzeniu się ciepła. Ciepło i komfort zapewniają również przyjemna w dotyku poduszka i koc w nowych barwach Lufthansy. Z uwagi na fakt, że Lufthansa wprowadza również standardy w zakresie ochrony środowiska, plastikowe opakowanie koca zostało zastąpione papierową wersją.

Wzrost komfortu snu w klasie biznes jest symbolem standardu premium Lufthansy. W grudniu ubiegłego roku linia lotnicza jako pierwsza zachodnia linia otrzymała 5 gwiazdek od Skytrax, brytyjskiej firmy konsultingowej specjalizującej się w lotnictwie.

Dream Collection będzie sukcesywnie wprowadzana na wszystkich pozostałych rejsach długodystansowych Lufthansy. Od czerwca kolekcja będzie również dostępna na wybranych rejsach do Azji. Na pozostałych trasach nowe koce i poszewki pojawią się od jesieni 2018 roku.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_b7ff1 2018-05-22 07:44   
gość_b7ff1 - Profil gość_b7ff1
Zastanawiam się czy te poduszki, skarpety i koce one są jednorazowe i można je sobie zabrać do domu? Może ktoś mi odpowiedzieć, bo nigdy nie leciałem w klasie biznes ani w ekonomicznej gdzie byłyby dostępne takie rzeczy.
gość_55990 2018-05-18 14:23   
gość_55990 - Profil gość_55990
'wzrost komfortu snu' - co za PR-owski belkot...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama