×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LS Airport Services wyróżniony Orłem "Wprost"


Wczoraj (16.05), podczas Gali wręczenia nagród "Orły Wprost" Regionu Mazowieckiego, LS Airport Services został laureatem Orłów Tygodnika "Wprost".
"Orły Wprost" mają na celu uhonorowanie przedsiębiorstw, osobowości i projektów, które wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Wyróżnienie tych, którzy na co dzień dbają o Rzeczpospolitą nie tylko w wielkich dziełach i czynach, ale również w drobnych z pozoru decyzjach i działaniach, które w codziennych zmaganiach tworzą kształt dzisiejszej Polski. 

Jesteśmy ogromnie dumni z tego, że w imieniu naszych pracowników mogliśmy dziś odebrać tę nagrodę – mówi Marcin Opaliński, prezes LS Airport Services. – Cieszy nas to, że otoczenie zewnętrzne dostrzega zarówno dobre wyniki finansowe, jak i dynamiczny rozwój naszej firmy. Branża lotnicza stale się rozwija. My wraz z nią - tworzymy nowe miejsca pracy napędzając tym samym polską gospodarkę. Od 2014 roku zwiększyliśmy zatrudnienie z około 1340 do blisko 3000 pracowników, co daje wzrost zatrudnienia o ponad 100%. W ślad za tym, na przestrzeni lat 2014 – 2017 również o 100% zwiększyliśmy wynagrodzenia na podstawowych stanowiskach pracy. Pracownicy LS Airport Services stanowią społeczność, z którą wspólnie tworzymy LS World. Chcemy, aby był to świat naszych wspólnych zasad i wartości, ale również nieustającego dążenia do rozwoju – zarówno zawodowego, jak i osobistego - dodaje.


Od lat jesteśmy największym pracodawcą w branży handlingowej (obsługi naziemnej samolotów) w Polsce, ale wyniki i rozwój przedsiębiorstwa w ostatnich latach nie są naszym ostatnim słowem. – mówi Anna Rosek, członek zarządu LS Airport Services. - Przed nami kolejne zadania i wyzwania, którym chcemy stawiać czoła. W takich chwilach jak ta pozostaje nam się jedynie cieszyć z tego, że nasza codzienna praca na polskich lotniskach jest dostrzegana. Dziękujemy i obiecujemy dalszą pracę na rzecz rozwoju naszego kraju – dodaje Rosek.


Reklama


Booking.com
gość_c2e19 - Profil
gość_c2e19
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie