×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Helsinki wzbogacają ofertę gastronomiczną


Ajisen Ramen, Jamie’s Deli oraz Moomin Coffee są nowymi markami, które na początku przyszłego roku pojawią się w ofercie gastronomicznej portu lotniczego w Helsinkach.


- Wspólnie z naszymi partnerami intensywnie pracujemy nad tym, by zaoferować naszym pasażerom dogodne i zapadające w pamięć usługi, także w odniesieniu do oferty gastronomicznej. Z radością witamy nowe koncepcje restauracji, które będą dostępne jedynie na lotnisku w Helsinkach. Ponad 20 mln pasażerów rocznie będzie stanowić dla tych restauracji interesującą, międzynarodową klientelę - powiedziała Elena Stenholm, dyrektor handlowy oraz wiceprezydent Finavii na lotnisku w Helsinkach. 


Ajisen Ramen jest międzynarodową siecią restauracji ramen, założoną w japońskim mieście Kumamoto. Marka ma ponad 800 sklepów na świecie, z czego ponad 700 placówek działa w Chinach. 


Kawiarnia Moomin Coffee zainspirowana jest stworzonymi w Finlandii popularnymi na całym świecie książkowymi postaciami Muminków. W kawiarni pasażerowie lotniska będą mogli skorzystać z oferty przekąsek i napoi we wnętrzu stworzonym w oparciu o książkowy opis Doliny Muminków. 


Restauracja Jamie’s Deli została stworzona przez słynnego kucharza i autora przepisów Jamie Olivera. Jak zapewniają twórcy, oferta restauracji dostosowana jest do współczesnego szybkiego tempa życia. Marka znana jest ze świeżych i zdrowych składników. 

fot. Finavia


Reklama


Booking.com
gość_e952f - Profil
gość_e952f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie