Helsinki wzbogacają ofertę gastronomiczną

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
16 maja 2018 09:00
Ajisen Ramen, Jamie’s Deli oraz Moomin Coffee są nowymi markami, które na początku przyszłego roku pojawią się w ofercie gastronomicznej portu lotniczego w Helsinkach.
Reklama

- Wspólnie z naszymi partnerami intensywnie pracujemy nad tym, by zaoferować naszym pasażerom dogodne i zapadające w pamięć usługi, także w odniesieniu do oferty gastronomicznej. Z radością witamy nowe koncepcje restauracji, które będą dostępne jedynie na lotnisku w Helsinkach. Ponad 20 mln pasażerów rocznie będzie stanowić dla tych restauracji interesującą, międzynarodową klientelę - powiedziała Elena Stenholm, dyrektor handlowy oraz wiceprezydent Finavii na lotnisku w Helsinkach.


Ajisen Ramen jest międzynarodową siecią restauracji ramen, założoną w japońskim mieście Kumamoto. Marka ma ponad 800 sklepów na świecie, z czego ponad 700 placówek działa w Chinach.


Kawiarnia Moomin Coffee zainspirowana jest stworzonymi w Finlandii popularnymi na całym świecie książkowymi postaciami Muminków. W kawiarni pasażerowie lotniska będą mogli skorzystać z oferty przekąsek i napoi we wnętrzu stworzonym w oparciu o książkowy opis Doliny Muminków.


Restauracja Jamie’s Deli została stworzona przez słynnego kucharza i autora przepisów Jamie Olivera. Jak zapewniają twórcy, oferta restauracji dostosowana jest do współczesnego szybkiego tempa życia. Marka znana jest ze świeżych i zdrowych składników.

fot. Finavia
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama