×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


WOW air ogłosiły loty do Indii


Niskokosztowe linie lotnicze z Islandii WOW air ogłosiły uruchomienie nowego połączenia do Delhi. Loty, które wystartują w początku grudnia, będą pierwszą trasą przewoźnika do Azji.


Pierwszy lot z Reykjaviku do Delhi wystartuje 6 grudnia tego roku. Połączenie będzie realizowane pięć razy w tygodniu airbusami A330neo. 

- Zaczynamy operacje w grudniu pięcioma lotami w tygodniu pomiędzy Delhi i Reykjavikiem. Mam nadzieje, że połączenie szybko stanie się lotami obsługiwanymi codziennie. Będziemy latali do większej liczby miast w Indiach - powiedział Skuli Morgensen, prezes i założyciel WOW air. 

Nowe połączenie pomiędzy Islandią i Indiami jest pierwszym krokiem w kierunku realizacji ambicji Morgensena, który zapowiadał uczynienie z Reykjaviku "Dubaju północy". Do tej pory linie WOW air oferowały połączenia pomiędzy Europą i Ameryką Północną.


Loty do z Europy do Indii oznaczałyby spore nadrabianie trasy, stąd też w wypowiedziach prasowych przedstawiciele WOW air koncentrują się przede wszystkim na prezentowaniu zalet połączenia pomiędzy Indiami i Ameryką Północną. 

- Loty non-stop z Indii do Stanów Zjednoczonych wykorzystują trasę polarną, która przebiega nad Islandią. Dlatego loty pomiędzy Indiami i Ameryką Północną przez Reykjavik są najkrótszym połączeniem z pojedynczą przesiadką. Każdego dnia pomiędzy Indiami i Ameryką Północną podróżuje 20 tys. pasażerów i 80 proc. z nich lata z jedną lub dwiema przesiadkami. WOW zaoferuje najtańsze i najszybsze loty z jedną przesiadką pomiędzy Indiami i Ameryką Północną. Nasze ceny zawsze będą o 30-50 proc. tańsze niż ceny innych linii lotniczych na trasach, na których latamy - zapewnia Morgensen. 

fot. WOW air


gość_b5017 - Profil
gość_b5017
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie