×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Global Blue łączy siły z WeChat


Firma zajmująca się obsługą płatności tax refund, Global Blue, udostępniła usługę Mobile Customer Care (MCC) dla użytkowników najpopularniejszej w Chinach aplikacji WeChat.


Na platformie WeChat usługa MCC będzie spersonalizowanym, obsługiwanym w czasie rzeczywistym kanałem komunikacji, oferującym “te same innowacyjne funkcje co główna usługa”, zapewnia Global Blue. 


Funkcje obejmują powiadomienia uruchamiane dzięki przeprowadzeniu transakcji, które pomagają kupującym przejść proces zakupów tax free oraz informują ich o następnych, niezbędnych do przejścia czynnościach. Informacje udzielane są od momentu dokonania zakupu, aż do otrzymania zwrotu podatków. 

Podróżni z Chin są narodowością, która najchętniej dokonuje zakupów Tax Free. Obecnie prawie 40 proc. wszystkich zakupów tax free dokonywana jest przez podróżnych z Kraju Środka. W tym samym czasie, aplikacja WeChat używana jest przez ponad miliard osób na świecie. 


Global Blue planuje rozszerzyć usługi skierowane do konsumentów z Chin używających aplikacji WeChat. Lista udogodnień będzie obejmować automatyczną rejestrację w programie członkowskim Global Blue oraz możliwość odbierania w czasie rzeczywistym zwrotu podatków przesyłanych bezpośrednio do wirtualnego portfela WeChat. 

fot. Global Blue, WeChat


Reklama


Booking.com
gość_e952f - Profil
gość_e952f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie