×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Etihad zwiększa liczbę lotów do Belgradu


Etihad Airways zwiększą liczbę lotów pomiędzy Abu Zabi a Belgradem. Od 1 lipca br. między stolicami będzie odbywało się 12 lotów tygodniowo.


Warto dodać, że pierwotnie linia planowała uruchomić dziesięć lotów tygodniowo w szczycie bieżącego sezonu letniego na wymienionej trasie, jednak dzięki wzmożonemu zainteresowaniu, pasażerowie uzyskają jeszcze dwa dodatkowe loty w ciągu tygodnia.

W porównaniu do ubiegłego sezonu letniego, oznacza to wzrost z siedmiu do 12 lotów. Od lipca samoloty do stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich będą startowały z lotniska im. Nikoli Tesli w Belgradzie dwa razy dziennie, za wyjątkiem środy i soboty.


Wszystkie rotacje  wciąż będą obsługiwane airbusami A320. Maszyny użytkowane przez Etihad, mogą zabrać na pokład jednorazowo do 136 pasażerów - 16 w klasie biznesowej i 120 w klasie ekonomicznej.

Połączenie między miastami jest objęte porozumieniem codeshare z którego korzystają Air Serbia, Air Seyschelles, Montenegro Airlines, Oman Air i Virgin Australia.
 
fot. Wikimedia Commonsgość_12795 - Profil
gość_12795
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie