×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


To najbardziej ruchliwa trasa świata


Trasa między Kuala Lumpur a Singapurem to najbardziej ruchliwa międzynarodowa trasa na świecie - tak wynika z najnowszej analizy OAG.


W ciągu dwunastu miesięcy (do końca lutego 2018 roku) między Singapurem a Kuala Lumpur zanotowano 30 527 rejsów. Tym samym zdetronizowana została  trasa między Hong Kongiem a Tajpej, gdzie w tym samym okresie czasu odbyło się 28 887 lotów.

W ścisłej czołówce rankingu znalazły się jeszcze trzy trasy w rejonie Azji: na trzecim miejscu uplasowało się połączenie między Singapurem a Dżakartą z liczbą 23 704 rejsów, na czwartym miejscu znalazła się trasa między Hong Kongiem a Szanghajem z liczbą 21 888 lotów, a piątą pozycję zajęło połączenie między Kuala Lumpur a Dżakartą.


Ruch w Azji rzeczywiście rośnie w imponującym tempie - w pierwszej dwudziestce najbardziej ruchliwych tras aż czternaście odbywa się w tej części świata. Pozostałe miejsca zajęły dwie europejskie trasy, dwa połączenia w Ameryce Północnej, jedna trasa między Europą a Ameryką Północną oraz jedno połączenie na Bliskim Wschodzie.gość_2b0a4 - Profil
gość_2b0a4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie