×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wystartowało połączenie UIA do Delhi


Ukraińskie linie lotnicze UIA zainaugurowały 1 maja nowe połączenie dalekodystansowe z Kijowa do Delhi, tym samym rozszerzając siatkę połączeń dalekodystansowych o piąty kierunek.Początkowo linie lotnicze UIA będą obsługiwały kierunek trzy razy w tygodniu. Od 7 czerwca liczba lotów na trasie zostanie zwiększona do czterech tygodniowo. Połączenie obsługiwane ejst boeingami 767-300 w trzyklasowej konfiguracji. 

Połączenia do oraz z Delhi zostały zaplanowane tak, aby umożliwić korzystającym z nich pasażerom dogodne przesiadki na loty krajowe i europejskie w kijowskim hubie przewoźnika.

- UIA rozwija model przewoźnika sieciowego. Aby przyciągnąć ruch pasażerów tranzytowych, musimy zbalansować kierunki wschodnie z zachodnimi. W tej chwili obserwujemy UIA aktywnie rozwija się w kierunkach zachodnich, a słabiej rozwija się na wschód. Uruchomienie regularnych połączeń do Delhi pomoże nam zbalansować naszą siatkę połączeń oraz utrwalić obraz Ukrainy jako kraju tranzytowego - powiedziała Ewgenja Satska, dyrektor komunikacji UIA. 


Według nieoficjalnych informacji, nad uruchomieniem połączeń do Delhi zastanawia się także LOT. Nie wykluczone, że plany inauguracji tego połączenia mogłyby być ogłoszone jeszcze w tym miesiącu. Tym samym Delhi byłoby kolejnym kierunkiem po Nowym Jorku JFK, Pekinie, oraz już niedługo Toronto, na którym polski przewoźnik konkurowałby z UIA. 

Z okazji uruchomienia połączeń do Delhi linie UIA przygotowały pulę promocyjnych biletów na tym kierunku w cenie od 220 dolarów w jedną stronę. Promocja kończy się 15 maja. gość_adad5 - Profil
gość_adad5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie