×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Rodem z Polski czyli tegoroczna, wiodąca kampania w Aelia Duty Free


Nasze rodzime firmy, mają bardzo wiele do zaoferowania. Wysoka jakość produktów, innowacyjność, a także rozpoznawalność na arenie międzynarodowej stanowią o ich wartości i atrakcyjności. Obecna kampania, prowadzona w sieci Aelia Duty Free, koncentruje się na promowaniu właśnie marek rodem z Polski.


Rodem z Polski/Born in Poland przybliża pasażerom polskie produkty, reprezentujące wiodące kategorie asortymentu sklepów. Jej głównym celem jest podkreślenie wyjątkowości polskiej oferty i zaprezentowanie jej nie tylko obcokrajowcom, ale także polskim podróżnikom. 

W pierwszej edycji kampanii promowane były takie marki jak m.in. Dermika, tołpa, Long4Lashes, Nobel Health oraz Wedel i Wawel. Druga edycja, która rusza już na początku czerwca, koncentruje się ona m.in. na Dr Irena Eris, Glov, Phenome, Long4Lashes oraz producencie słodyczy Wawel. 


Wyselekcjonowana oferta produktów rodem z Polski, podkreślona jest widoczną komunikacją marketingową oraz dedykowaną ekspozycją w centralnych punktach sklepów. Jej wyjątkowa prezentacja to nie tylko manifest jakości polskich marek, ale także zaproszenie dla odwiedzających Polskę do poznania naszego potencjału i szerokiego portfolio produktów BORN IN POLAND. To także wsparcie klientów w wyborze odpowiednich prezentów dla krewnych, znajomych oraz partnerów biznesowych.

materiał sponsorowany


Redakcjagość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie