×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air lądował awaryjnie w Tel Awiwie


Samolot linii Wizz Air wykonujący we wtorek (24.04) rejs z Tel Awiwu do Lublina musiał kilkanaście minut po starcie zawrócić na lotnisko. Nieoficjalnie wiadomo, że przyczyną przerwania lotu była pęknięta szyba.


Jak wynika z informacji uzyskanych przez Gazetę Wyborczą, tuż po starcie miało dojść do zderzenia z ptakiem a co za tym idzie pęknięcia przedniej szyby w kokpicie. 

Po 15 minutach od startu obsługa w samolocie oznajmiła, że są problemy techniczne. Zaczęliśmy gwałtownie się obniżać – relacjonowała pasażerka w rozmowie z Gazetą Wyborczą. – Ze współpasażerką trzymałyśmy się za ręce i modliłyśmy. Samolotowi udało się jednak zawrócić i wylądować – dodała.


Samolot wylądował bezpiecznie na lotnisku w Tel Awiwie. Nikt z pasażerów nie ucierpiał. Podróżującym został zapewniony hotel, a powrót do Polski zaplanowano na czwartek - dowiedział się portal lubelskielotnisko.pl z infolinii przewoźnika.gość_12795 - Profil
gość_12795
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie