Zdobądź pracę marzeń i zwiedzaj świat

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
25 kwietnia 2018 17:33
1 komentarz
Linie lotnicze WOW air przygotowała dla dwóch osób pracę marzeń - szczęśliwcy przeprowadzą się na kilka tygodni na Islandię i stamtąd będą zwiedzać świat.
Reklama

WOW air szuka dwóch wyjątkowych osób, które przez wakacje będą podróżować po świecie, a następnie dzielić się swoimi wrażeniami oraz przydatnymi wskazówkami z innymi. Rekrutacja wystartowała 23 kwietnia 2018 roku, a niskokosztowy przewoźnik szuka ludzi z głową pełną pomysłów.


Wybrańcy od 1 czerwca do 15 sierpnia 2018 roku zamieszkają na Islandii, która będzie ich miejscem wypadowym do zwiedzania miast w Europie oraz Ameryce Północnej. Przy okazji będą oni mogli także odwiedzić najpiękniejsze zakątki wyspy.

WOW air opłaca nie tylko apartament na Islandii, ale również przewidział wynagrodzenie dla twórców w wysokości 3000 euro miesięcznie od osoby. Dodatkowo opłacone zostaną wszystkie wydatki związane z podróżą do kolejnych miast.Zadaniem zwycięzców będzie zrelacjonowanie podróży za pomocą krótkich filmów oraz wpisów na blogu, które pojawią się na stronie WOW air.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy wysłać 2-minutowy filmik, w którym w kreatywny sposób należy pokazać największe atrakcje swojego miasta. Zgłoszenia można przesyłać do 14 maja 2018 roku.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_d6094 2018-04-25 18:54   
gość_d6094 - Profil gość_d6094
Taka informacja o ofercie pracy to najtańszy sposób dla firm aby zaistnieć w mediach. To jest niestety jedyny cel.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama