×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zdobądź pracę marzeń i zwiedzaj świat


Linie lotnicze WOW air przygotowała dla dwóch osób pracę marzeń - szczęśliwcy przeprowadzą się na kilka tygodni na Islandię i stamtąd będą zwiedzać świat.


WOW air szuka dwóch wyjątkowych osób, które przez wakacje będą podróżować po świecie, a następnie dzielić się swoimi wrażeniami oraz przydatnymi wskazówkami z innymi. Rekrutacja wystartowała 23 kwietnia 2018 roku, a niskokosztowy przewoźnik szuka ludzi z głową pełną pomysłów.


Wybrańcy od 1 czerwca do 15 sierpnia 2018 roku zamieszkają na Islandii, która będzie ich miejscem wypadowym do zwiedzania miast w Europie oraz Ameryce Północnej. Przy okazji będą oni mogli także odwiedzić najpiękniejsze zakątki wyspy.

WOW air opłaca nie tylko apartament na Islandii, ale również przewidział wynagrodzenie dla twórców w wysokości 3000 euro miesięcznie od osoby. Dodatkowo opłacone zostaną wszystkie wydatki związane z podróżą do kolejnych miast.Zadaniem zwycięzców będzie zrelacjonowanie podróży za pomocą krótkich filmów oraz wpisów na blogu, które pojawią się na stronie WOW air.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy wysłać 2-minutowy filmik, w którym w kreatywny sposób należy pokazać największe atrakcje swojego miasta. Zgłoszenia można przesyłać do 14 maja 2018 roku.gość_65f6e - Profil
gość_65f6e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie