×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LSAS i LS Technics z deklaracją "Just Culture"


Podczas Konferencji Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym (18.04) organizowanej przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, zarządy spółek LS Technics oraz LS Airport Services podpisały deklarację w sprawie kultury bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym „Just Culture”.


Przystąpienie do deklaracji „Just Culture” to dopełnienie praktyk realizowanych od lat w naszych organizacjach. Troska o bezpieczeństwo obsługiwanych przez nas pasażerów i załóg statków powietrznych jest dla nas priorytetem i nadrzędną wartością, której podporządkowujemy wszystkie realizowane przez nas procesy – powiedział Marcin Opaliński, prezes zarządu LS Airport Services i LS Technics.


Podpisane deklaracja wolę budowania kultury bezpieczeństwa w obu organizacjach. To według Opalińskiego także kluczowy i niezbędny warunek do zrównoważonego rozwoju branży lotniczej - Każdy, kto prowadzi działalność lotniczą powinien dążyć do ciągłego podnoszenia poziomu bezpieczeństwa, które jest nie tylko wymogiem prawnym, ale także kluczowym i niezbędnym warunkiem zrównoważonego rozwoju branży lotniczej. Wszyscy pracownicy sektora lotniczego, bez względu na pełnioną funkcję, stanowią kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa całego systemu lotnictwa cywilnego - dodaje.


Cieszymy się, że jako największy agent handlingowy w Polsce znaleźliśmy się wśród sygnatariuszy deklaracji „Just Culture”. Pracownicy obsługi naziemnej oraz obsługi technicznej samolotów, swoją codzienną, ciężką pracą niejednokrotnie udowodnili, że mają poczucie odpowiedzialności za bezpieczeństwo w środowisku, w którym pracują  –powiedziała Anna Rosek, członek zarządu LS Airport Services.

fot. LSASgość_a0819 - Profil
gość_a0819
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie