LSAS i LS Technics z deklaracją "Just Culture"

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
19 kwietnia 2018 08:04
2 komentarze
Podczas Konferencji Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym (18.04) organizowanej przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, zarządy spółek LS Technics oraz LS Airport Services podpisały deklarację w sprawie kultury bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym „Just Culture”.
Reklama

- Przystąpienie do deklaracji „Just Culture” to dopełnienie praktyk realizowanych od lat w naszych organizacjach. Troska o bezpieczeństwo obsługiwanych przez nas pasażerów i załóg statków powietrznych jest dla nas priorytetem i nadrzędną wartością, której podporządkowujemy wszystkie realizowane przez nas procesy – powiedział Marcin Opaliński, prezes zarządu LS Airport Services i LS Technics.


Podpisane deklaracja wolę budowania kultury bezpieczeństwa w obu organizacjach. To według Opalińskiego także kluczowy i niezbędny warunek do zrównoważonego rozwoju branży lotniczej - Każdy, kto prowadzi działalność lotniczą powinien dążyć do ciągłego podnoszenia poziomu bezpieczeństwa, które jest nie tylko wymogiem prawnym, ale także kluczowym i niezbędnym warunkiem zrównoważonego rozwoju branży lotniczej. Wszyscy pracownicy sektora lotniczego, bez względu na pełnioną funkcję, stanowią kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa całego systemu lotnictwa cywilnego - dodaje.


- Cieszymy się, że jako największy agent handlingowy w Polsce znaleźliśmy się wśród sygnatariuszy deklaracji „Just Culture”. Pracownicy obsługi naziemnej oraz obsługi technicznej samolotów, swoją codzienną, ciężką pracą niejednokrotnie udowodnili, że mają poczucie odpowiedzialności za bezpieczeństwo w środowisku, w którym pracują –powiedziała Anna Rosek, członek zarządu LS Airport Services.

fot. LSAS
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_7b24f 2018-04-22 22:35   
gość_7b24f - Profil gość_7b24f
Może najpierw deklaracja "Fair Pay" ???
Ucieszone mordki na obrazku ?
gość_91eff 2018-04-21 22:59   
gość_91eff - Profil gość_91eff
to moze niech zaczna lepiej placic :)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama