Otwarto hotel Focus Premium w Sopocie

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
19 kwietnia 2018 08:50
Z początkiem kwietnia br. w Sopocie otwarto trzeci w Trójmieście hotel marki Focus. Dla gości dostępnych jest 70 stylowo urządzonych pokoi oraz dodatkowe udogodnienia.
Reklama

Focus Premium mieści się przy ul. 1 maja 7 w Sopocie. Lokalizacja ta gwarantuje doskonałą dostępność zarówno do głównych atrakcji nadmorskiego kurortu (Molo, plaża czy słynny Deptak) jak i do głównego dworca kolejowego.


Architekci, projektując bryłę budynku starali się nawiązać do tematyki morskiej, co wyraża się w pofalowanej elewacji. Prócz tego ciekawie połączono elementy betonowe z naturalnym drewnem. Goście mają możliwość pobytu w jednym z 70 pokoi, które urządzono w skandynawskim stylu. Jednak centrum hotelu stanowić ma lobby-bar, w których głównym akcentem jest kolorowy mural w stylu street-artu.


- Pierwszy raz w historii naszej działalności, postawiliśmy na tak unikalny i charakterystyczny wystrój i gustowne połączenie nowoczesnego wzornictwa z funkcjonalnością. Finalnym efektem tych działań było powstanie pierwszego hotelu Focus w stylu butikowym, który fantastycznie wpisuje się w architekturę Sopotu. Inwestycję uważam za duży sukces naszej sieci i jestem przekonany, że obiekt spotka się z pozytywnymi opiniami - mówi Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu sieci Focus Hotels.


Udogodnienia dla gości obejmują także dostęp do parkingu na 56 miejsc, który wykorzystuje system MODULO, autorskie rozwiązanie należącej do GK IMMOBILE firmy MAKRUM Projekt Management. Prócz tego hotel oferuje także kameralną salę konferencyjną z nowoczesnym system audiowizualnym. Goście mogą skorzystać także z sauny i siłowni. Przygotowano także szereg udogodnień dla dzieci jak np. specjalny pokój dla najmłodszych, możliwość wypożyczenia wanienki lub roweru z fotelikiem. W ofercie obiektu znajduje się także ekwipunek plażowy (leżaki, ręczniki czy kosz piknikowy).


fot. mat. prasowe
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama