Transavia od zimy poleci z Krakowa do Eindhoven

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
17 kwietnia 2018 09:59
36 komentarzy
Linie lotnicze Transavia uruchomiły sprzedaż biletów na sezon zimowy. Wśród nowości w siatce połączeń przewoźnika jest trasa z Krakowa do Eindhoven.
Reklama
Połączenia z Krakowa do Eindhoven od 9 do 28 października będą obsługiwane trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki i niedziele. Listę lotów w tym miesiącu uzupełnią dwie operacje lotnicze 23 i 25 października. Od listopada połączenie będzie realizowane cztery razy w tygodniu, w poniedziałki, czwartki, piątki i niedziele.
W każde z dni tygodnia lot HV5281 będzie startował w różnych godzinach.

 Inaugurację połączenia zaplanowano na 9 października.

– Transavia to już dwudziesty drugi przewoźnik oferujący połączenia prosto z Krakowa. Nasz region przyciąga linie lotnicze, ze względu na swój wieloaspektowy potencjał m.in. turystyczny, biznesowy, edukacyjny. Małopolanie coraz częściej wybierają samolot, a pasażerowie zza granicy chcą latać do Krakowa, dzięki temu mamy najwyższą liczbę przewoźników lotniczych w portach regionalnych – powiedział Radosław Włoszek, prezes Kraków Airport.


Z przyjemnością ogłaszamy nową trasę między Krakowem a Eindhoven. Biorąc pod uwagę rosnące zapotrzebowanie na podróże między Polską a Holandią, jesteśmy pewni, że ta trasa stanie się bardzo popularna i przyciągnie zarówno podróżujących służbowo, jak i turystów, ze względu na wyjątkowo przystępną cenę – powiedział Oliver Newton, Head of Network Planning, Transavia.

Trasę będą obsługiwały samoloty Boeing 737-800 ze 189 miejscami na pokładzie. Bilety w cenie od 25€ można nabyć na stronie przewoźnika.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
piorun 2018-04-18 14:50   
piorun - Profil piorun
Wstawiłem Rotterdam, ponieważ moim zdaniem miasto o wiele ciekawsze do zwiedzania plus port i potężne kontenerowce wpływające do portu.Natomiast w Eindhoven dla mnie najciekawsze to było zwiedzanie stadionu, ale też wiem, że nie każdy jest fanem piłki.
gość_8da01 2018-04-18 00:38   
gość_8da01 - Profil gość_8da01
@gość_ec29c

Połączenie pociągiem z Rotterdamu do AMS wydaje się być super na pierwszy rzut oka. Niestety, bilet kosztuje 15 euro w jedną strone, czyli 30 euro w dwie. Czasami może to być niewiele mniej niż cena samego biletu lotniczego. Połączenia poranne są kiepskie i jeśli masz lot przed 7, to podróż wydłuża się do półtorej godziny. Plus wszystko jest świetne dopóki działa kolej. Niestety z tym też bywa różnie (pogoda, awarie itd.) i sama znam trzy historie wylądowania w AMS na lotnisku bez możliwości powrotu do Rotterdamu. Skończyło się za każdym razem Uberem i rachunkiem na 80 euro. Akceptowalne dopóki firma za ciebie płaci, a nie ty sam.

Ogólnie RTM jest mega biedne jeśli chodzi o połączenia, LCC i wakacyjne kierunki typu Malaga czy Wenecja plus często zaporowe ceny. I potem i tak ludzie jadą do AMS albo EIN, bo lepsza dostępność i dużo taniej.
invicta 2018-04-18 00:17   
invicta - Profil invicta
Yanair jest już uwzględniona w tych 22.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy