×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Transavia od zimy poleci z Krakowa do Eindhoven


Linie lotnicze Transavia uruchomiły sprzedaż biletów na sezon zimowy. Wśród nowości w siatce połączeń przewoźnika jest trasa z Krakowa do Eindhoven.


Połączenia z Krakowa do Eindhoven od 9 do 28 października będą obsługiwane trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki i niedziele. Listę lotów w tym miesiącu uzupełnią dwie operacje lotnicze 23 i 25 października. Od listopada połączenie będzie realizowane cztery razy w tygodniu, w poniedziałki, czwartki, piątki i niedziele.
W każde z dni tygodnia lot HV5281 będzie startował w różnych godzinach.

 Inaugurację połączenia zaplanowano na 9 października.

– Transavia to już dwudziesty drugi przewoźnik oferujący połączenia prosto z Krakowa. Nasz region przyciąga linie lotnicze, ze względu na swój wieloaspektowy potencjał m.in. turystyczny, biznesowy, edukacyjny. Małopolanie coraz częściej wybierają samolot, a pasażerowie zza granicy chcą latać do Krakowa, dzięki temu mamy najwyższą liczbę przewoźników lotniczych w portach regionalnych – powiedział Radosław Włoszek, prezes Kraków Airport. 


Z przyjemnością ogłaszamy nową trasę między Krakowem a Eindhoven. Biorąc pod uwagę rosnące zapotrzebowanie na podróże między Polską a Holandią, jesteśmy pewni, że ta trasa stanie się bardzo popularna i przyciągnie zarówno podróżujących służbowo, jak i turystów, ze względu na wyjątkowo przystępną cenę – powiedział Oliver Newton, Head of Network Planning, Transavia. 

Trasę będą obsługiwały samoloty Boeing 737-800 ze 189 miejscami na pokładzie. Bilety w cenie od 25€ można nabyć na stronie przewoźnika.
gość_c2218 - Profil
gość_c2218
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie