×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dzień ze stewardem Wizz Aira


Pasazer.com spędził dzień z załogą Wizz Aira podczas lotu z Warszawy do Rzymu Fiumicino. Naszym gospodarzem był Sebastian Chełstowski, steward i ambasador węgierskiej linii.


Praca na pokładzie samolotu jest marzeniem wielu z nas. Na pierwszy rzut oka wydaje się łatwa i przyjemna. Kuszą atrakcyjne zarobki, ciekawe miejsca, czy krótki czas pracy. To jednak nie wszystko, praca personelu pokładowego to przede wszystkim odpowiedzialność i troska o nasze bezpieczeństwo. 


Sebastian Chełstowski pod okiem kamery pokazuje nam jak wygląda jego typowy dzień pracy. Sebastian oprócz piastowania funkcji stewarda jest również ambasadorem Wizz Aira. W zakresie jego dodatkowych obowiązków jest reprezentacja firmy m.in. podczas spotkań i  konferencji. Dla Sebastiana latanie jest pasją i jak twierdzi w rozmowie z naszym reporterem: - Taki był plan od początku, aby latać

O swojej pracy, pasji do samolotów i podróży oraz o tym czy lubi sok pomidorowy opowiada w rozmowie z Jakubem Bujnikiem, redaktorem prowadzącym Pasazer.com 

realizacja wideo: fototyp.com

gość_a0819 - Profil
gość_a0819
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie