×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Strike Aviation agentem cargo American Airlines w Pradze


Linie lotnicze American Airlines wybrały Strike Aviation na generalnego przedstawiciela handlowego ds. cargo (cargo GSSA) dla oferowanych przez siebie bezpośrednich połączeń z Pragi do Filadelfii.


Firma Strike Aviation będzie odpowiedzialna za sprzedaż i obsługę przestrzeni cargo w boeingach 767-300 American Airlines, które już od przyszłego miesiąca rozpoczną loty ze stolicy Czech do Filadelfii. Umowa przewiduje także, że Strike Aviation będzie GSSA offline cargo na Bułgarię, Rumunię i Słowację. 


- Ta umowa jest ważnym krokiem, który osiągnęliśmy wspólnie z naszym czeskim zespołem. Dodatkowe oferowanie przysłuży się europejskim wzrostom w globalnej siatce American Airlines i z naszej strony cieszymy się, że jesteśmy częścią tego procesu - powiedziała Julia Ostwaldt, dyrektor handlowy Strike Aviation na Europę. 

Bułgaria, Rumunia oraz Słowacja uzyskają połączenia drogowe z Pragą i innymi punktami tranzytowymi American Airlines w Europie. 

fot. Aeroicarus (FLickr.com/CC)gość_12795 - Profil
gość_12795
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie