Grzegorz Karolewski dyrektorem handlowym ETI

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
12 kwietnia 2018 09:36
1 komentarz
Od kwietnia 2018 r. zarząd spółki ETI powierzył stanowisko dyrektora handlowego Grzegorzowi Karolewskiemu.
Reklama

Grzegorz Karolewski zdobywał doświadczenie menadżerskie zarówno w liniach lotniczych, jak i branży turystycznej, pracując poprzednio w PLL LOT, Centralwings, Oasis Tours, a przez ostatnie 5 lat, na podobnym stanowisku w Qatar Airways.

Jako dyrektor handlowy Karolewski odpowiedzialny będzie za działania handlowe spółki na rynku polskim, w tym sprzedaż, marketing oraz współpracę agencyjną z biurami podróży.

- Widzę duży potencjał w rozwoju i budowaniu pozycji ETI na rynku polskim. Silne strony touroperatora to własne hotele sieci Red Sea, profesjonalizm, doświadczenie zdobywane przez 20 lat obecności na rynkach niemieckim i austriackim, specjalizacja oraz ekspercka znajomość jednej z najbardziej popularnych destynacji turystycznych, jaką jest Egipt - mówi Grzegorz Karolewski, nowy dyrektor handlowy ETI.

Podstawą sukcesu touroperatora jest staranny dobór partnerów, wyłączność na hotele sieci Red Sea oraz długoletnia współpraca z innymi sieciami hotelowymi , takimi jak Steigenberger, Three Corners, Pickalbatros.


ETI, Express Travel International GmbH z siedzibą we Frankfurcie, założony zostało w 1998 roku przez Maja-Jennifer Köhl i Mohameda Samira, stając się w krótkim czasie jednym z największych organizatorów imprez turystycznych oraz wycieczek do Egiptu.

Po ugruntowaniu swojej pozycji na rynku niemieckim, w październiku 2005 r. Express Travel International rozpoczął z sukcesem działalność w Austrii, a w 2007 roku w Szwajcarii, stając się w obu tych krajach liderem wśród organizatorów podroży do Egiptu. Kolejne biura ETI otwarte zostały w Londynie, Bratysławie, Budapeszcie, Mariborze, a ostatnie w Pradze i Warszawie.

W sezonie Lato 2018, ETI oferował będzie wyloty do trzech kierunków w Egipcie z Warszawy, Katowic, Wrocławia i Gdańska.

fot. archiwum prywatne
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_46d94 2018-05-04 17:03   
gość_46d94 - Profil gość_46d94
ten facet to totalna porażka
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama