×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Figurka Wałęsy odsłonięta na lotnisku


Lech Wałęsa dokonał uroczystego odsłonięcia figurki ze swoją podobizną na lotnisku - nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że zarówno figurka, jak i port lotniczy zrobione są z... klocków LEGO.


W sobotę (7.4) Lech Wałęsa wraz z wnukami udał się w podróż do Danii - na pokładzie samolotu Wizz Air lecącego z Gdańska do Billund wzbudził swoją obecnością niemałą sensację. 

Jednym z punktów programu wizyty byłego prezydenta w Danii były odwiedziny w popularnym parku rozrywki, Legoland Billund. To właśnie tam Lech Wałęsa uroczyście odsłonił swoją figurkę zbudowaną z klocków LEGO i umieścił na niej swój autograf. Miniaturowa podobizna Wałęsy na stałe zagości na złożonej również z klocków makiecie lotniska Billund. 

Podczas podróży po Danii były prezydent odwiedził też nową atrakcję w Billund, LegoHouse i spotkał się ze studentami w Kolding. Podczas powrotnej podróży z Billund do Gdańska Wałęsa z chęcią fotografował się z załogą samolotu oraz współpasażerami.gość_12795 - Profil
gość_12795
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie