×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Tanie bilety z Tajwanu do Europy na połączenia LOT


Połączenia z Tajpej do Europy Zachodniej za około 1,4 tys. złotych obsługiwane przez PLL LOT stały się hitem wśród podróżnych z Tajwanu. Stawka może być wynikiem błędu leżącego po stronie Singapore Airlines.


O niskich cenach na połączenia realizowane przez PLL LOT z przesiadką w Singapurze napisał jeden z profili facebookowych zajmujących się wyszukiwanim tanich połączeń lotniczych. Według informacji portalu, w promocyjnej cenie były dostępne loty pomiędzy wrześniem tego roku a marcem przyszłego roku, w tym loty przypadające na okres Chińskiego Nowego Roku, kiedy to ceny biletów są najwyższe w roku. 


Z promocji na bilety z Tajpej do takich miast jak Londyn Heathrow czy Kopenhaga skorzystało wielu czytelników profilu, którzy z dumą prezentowali potwierdzenia z niską ceną biletów na loty w okresie chińskich świąt. 


Bilety można było kupić przez portal Skyscanner. Jak wynika z rezerwacji bilety były wystawione przez linie lotnicze Singapore Airlines, a połączenie z Singapuru do Europy o numerze lotu LO4042 realizowane będzie przez PLL LOT.

Nie wiadomo czy tak atrakcyjne ceny biletów na połączenia realizowane przez narodowego przewoźnika z Polski są zamierzoną promocją, czy efektem błędu cenowego. Pasażerowie, którzy dokonali rezerwacji otrzymali jednak e-maile z potwierdzeniem zakupu.

Jak sugerują numery lotów code-share Singapore Airlines, ewentualny błąd w cenie biletów leży po stronie singapurskiego przewoźnika, dlatego nie dotknie PLL LOT, który zgodnie z umową powinien otrzymać pełne stawki za pasażerów Singapore Airlines przewiezionych na swoich pokładach. Co więcej, dzięki zdarzeniu wielu pasażerów z Tajwanu ma szansę dowiedzieć się o PLL LOT i nowym połączeniu do Singapuru realizowanym przez polskiego przewoźnika. 

gość_486c6 - Profil
gość_486c6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie