×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Koreański boysband reklamuje Lotte Duty Free


Lotte Duty Free, największy operator duty free w Korei, zaangażował słynny koreański boysband BTS w stworzenie reklamowego wideoklipu.


Teledysk o tytule “You’re so Beautiful”, zostanie opublikowany na kanałach Lotty Duty Free oraz zespołu na mediach społecznościowych. Lotte spodziewa się dużego zainteresowania teledyskiem, gdyż jego zapowiedź opublikowana 3 marca tego roku oglądana była już 26,6 mln razy. 

Debiutujący w 2013 r. zespół BTS, nazywany także Bangtan Boys, jest jednym z najpopularniejszych koreańskich boysbandów. Grupa stała się ambasadorem marki Lotte Duty Free w listopadzie 2017 r. 

Teledysk został nakręcony w Coex oraz Jamsil w Seulu, w których mieszczą się sklepy Lotte Duty Free. Nagranie promować będzie także atrakcje turystyczne w dzielnicy Gangnam. Jak zapowiada operator duty free, teledysk zostanie opublikowany z napisami w j. angielskim, mandaryńskim oraz japońskim. 


Najnowszy teledysk jest kolejnym z serii muzycznych filmów promocyjnych przygotowanych na potrzeby Lotte Duty Free. Seria teledysków zadebiutowała w 2012 r., generując do tej pory ponad 50 mln wyświetleń. 

Popularność koreańskich zespołów pop wybiega poza kraj. Nowa fala muzyki koreańskiej hallyu popularna jest także w Chinach, Japonii, na Tajwanie oraz w krajach Azji Południowo-Wschodniej. 

fot. Lotte Duty Free
gość_c2218 - Profil
gość_c2218
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie