Koreański boysband reklamuje Lotte Duty Free

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
10 kwietnia 2018 08:45
Lotte Duty Free, największy operator duty free w Korei, zaangażował słynny koreański boysband BTS w stworzenie reklamowego wideoklipu.
Reklama

Teledysk o tytule “You’re so Beautiful”, zostanie opublikowany na kanałach Lotty Duty Free oraz zespołu na mediach społecznościowych. Lotte spodziewa się dużego zainteresowania teledyskiem, gdyż jego zapowiedź opublikowana 3 marca tego roku oglądana była już 26,6 mln razy.

Debiutujący w 2013 r. zespół BTS, nazywany także Bangtan Boys, jest jednym z najpopularniejszych koreańskich boysbandów. Grupa stała się ambasadorem marki Lotte Duty Free w listopadzie 2017 r.

Teledysk został nakręcony w Coex oraz Jamsil w Seulu, w których mieszczą się sklepy Lotte Duty Free. Nagranie promować będzie także atrakcje turystyczne w dzielnicy Gangnam. Jak zapowiada operator duty free, teledysk zostanie opublikowany z napisami w j. angielskim, mandaryńskim oraz japońskim.


Najnowszy teledysk jest kolejnym z serii muzycznych filmów promocyjnych przygotowanych na potrzeby Lotte Duty Free. Seria teledysków zadebiutowała w 2012 r., generując do tej pory ponad 50 mln wyświetleń.

Popularność koreańskich zespołów pop wybiega poza kraj. Nowa fala muzyki koreańskiej hallyu popularna jest także w Chinach, Japonii, na Tajwanie oraz w krajach Azji Południowo-Wschodniej.

fot. Lotte Duty Free

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama