×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Hi Fly: Pierwszy airbus A380


Portugalskie linie Hi Fly, specjalizujące się w leasingu samolotów, odbiorą w połowie br. pierwszego airbusa A380. Przewoźnik tym samym stał się czwartym operatorem super jumbo w Europie oraz pierwszym użytkownikiem A380 z rynku wtórnego.


Dwupokładowy samolot będzie napędzany przez silniki Rolls Royce Trent 900 i pomieści 471 pasażerów rozdzielonych między trzy klasy. Dolny pokład jest w pełni zarezerwowany dla klasy ekonomicznej, w której zmieści łącznie 399 pasażerów. Na górnym pokładzie znajdą się fotele klasy biznes i pierwszej mieszczące odpowiednio 60 i 12 pasażerów. 

To bardzo ważny moment dla Hi Fly. Airbus A380 to obecnie największy i najnowocześniejszy samolot pasażerski. Zdecydowane dla najbardziej wymagających podróżnych. Kupienie go już od dawna było w planach naszej linii, dlatego z przyjemnością witamy pierwszego A380 w naszej flocie - powiedział Paulo Mirpuri, prezes Hi Fly.


Każde siedzenie będzie wyposażone we własny system IFE opracowany przez firmę Panasonic CX2, zapewniający pasażerom opcje rozrywki podczas lotu i zoptymalizowany komfort użytkowania.

Linie Hi Fly są specjalistą od leasingu w formule wet-lease wraz z załogą. Flota przewoźnika składa się głównie z airbusów A330 i A340. gość_2b0a4 - Profil
gość_2b0a4
  

W tym temacie przeczytaszPasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie