×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Marzec w Bydgoszczy na plusie


Z lotniska w Bydgoszczy skorzystało w marcu br. 27,3 tys. pasażerów. To o 25,4 proc. więcej niż w tym samym okresie 2017 r. Był to także najlepszy trzeci miesiąc w historii portu.Liczba pasażerów według miesięcy
Okres od stycznia do marca zamkną się w Bydgoszczy bardzo dobrym wynikiem. Goszczono ponad 75 tys. podróżnych, czyli o 25 proc. więcej niż w pierwszym kwartale poprzedniego roku.

- Pierwszy kwartał 2018 zamknęliśmy zgodnie z planem przy dwucyfrowych wzrostach. Prognozy na kolejne miesiące są optymistyczne, a sezon wakacyjny jeszcze przed nami. Pokonanie granicy 400 000 pasażerów w 2018 roku jest jak najbardziej realne. Dlatego już od wielu miesięcy przygotowujemy się na prognozowany wzrost ruchu lotniczego. Jest to szereg działań inwestycyjnych i modernizacyjnych, które poza podnoszeniem poziomu obsługi odprawianych pasażerów, pozytywnie wpłyną na przepustowość lotniska i bezpieczeństwo operacji lotniczych - powiedział Tomasz Moraczewski, prezes zarządu Portu Lotniczego Bydgoszcz.

Dobre osiągnięcia płynął także ze statystyk operacyjnych. W samym tylko marcu obsłużono 622 starty i lądowania, czyli o 10,5 proc. więcej niż w analogicznym czasie 2017 r. gość_9fc95 - Profil
gość_9fc95
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie