Aeroflot członkiem polskich organizacji turystycznych

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
9 kwietnia 2018 10:05
3 komentarze
Rosyjskie linie lotnicze Aeroflot zostały członkiem Polskiej Izby Turystyki, największej organizacji turystycznej, zrzeszającej blisko 2 tys. podmiotów turystycznych oraz Polskiego Związku Organizatorów Turystyki skupiającego touroperatorów.
Reklama
Aerofłot to pierwsza linia lotnicza w obydwu organizacjach.

- Przynależność Aeroflot to PIT oraz PZOT, otwiera nowy rozdział tych organizacji – udział linii lotniczej w sprawach jakimi interesuje się i zajmuje się branża turystyczna - lobbing na rzecz przemysłu i branży turystycznej - mówi w rozmowie z Pasazer.com Wojciech Borys, menedżer ds. sprzedaży Aerofłotu w Polsce.


Borys przekonuje, że będąc blisko organizatorów imprez turystycznych Aerofłot ma możliwość docierać do potrzeb branży i wsłuchiwać się w głos rynku turystycznego. To firmy turystyczne realizują podstawowe elementy imprezy turystycznej jak transport zakwaterowanie i usługi dodatkowe. Wzajemna znajomość oferty i potrzeb – kierunków podróży lub trendów oraz zakresu oferty (tj. sezonowość, czas przelotu, przesiadki, zasady zmian zwrotów, limitów bagażowych, obsługi i posiłków serwowanych na pokładzie) są kluczowymi elementami sukcesu dla obydwu partnerów – biura podróży i przewoźnika.

W tym roku obchodzimy 95 lecie Aerofłotu. - Pamiętając o historii patrzymy w przyszłość. Realizujemy intensyfikacje przewozów na istniejących kierunkach, głównie do Azji, krajów WNP na Bliski Wschód oraz oczywiście do samej Rosji - dodaje Borys.

Aerofłot zaoferuje dla członków organizacji specjalną taryfę PEP (Product Experience Program) z dużym upustem dla pracowników branży. - Dzięki takim ofertom agent turystyczny jest w stanie przetestować ofertę przewoźnika na własnym przykładzie. To dla nas bardzo silna i skuteczna forma reklamy - przekonuje.

Aktualnie flota Aerofłotu składa się z 231 samolotów różnych typów, głównie Airbus oraz Boeing. Średni wieku maszyn to 4,1 roku. Rosyjska linia oferuje trzy rejsy dziennie rejsy z Warszawy przez Moskwę na cały świat. jak przekonuje Borys znacząca część oferty Aerofłotu wykorzystywana jest przez zorganizowane grupy, stąd idea bliskiej współpracy i zacienienia relacji z branżą.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Pawel Nowak 2018-04-10 15:10   
Pawel Nowak - Profil Pawel Nowak
Niechce mi sie sluchac Ruskich linii
aguirre 2018-04-09 15:43   
aguirre - Profil aguirre
Nie zrobią, nie muszą.
gość_e21e8 2018-04-09 13:42   
gość_e21e8 - Profil gość_e21e8
No i git! Niech jeszcze zrobią to, co Białoruś tj. krótki bezwizowy ruch turystyczny przez lotniska w Moskwie i Petersburgu i Polacy będą śmigać do Rosji na krótkie i długie weekendy!
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy