×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Akcja "Born in Poland" w sklepach Aelia


Firma Lagardere Duty Free, operator między innymi sklepów Aelia Duty Free zainaugurowała akcję "Born in Poland" promującą polskie  marki.


- Dzięki wieloletniej współpracy z polskim dostawcami, możemy zaoferować naszym Klientom szerokie portfolio polskich marek. Proponujemy zarówno linie kosmetyków naturalnych, jak i zaawansowane technologicznie i innowacyjne produkty pielęgnacyjne. Chcąc podkreślić ich jakość i konkurencyjność w stosunku do innych marek, mocno inwestujemy w odpowiednią ekspozycję tego asortymentu oraz edukację Konsumenta. W związku z tym, jak także w celu uczczenia naszej Narodowej Rocznicy, wdrożyliśmy kampanię BORN IN POLAND. Koncentruje się ona w pełni na produktach "rodem z Polski" - mówi w rozmowie z Pasazer.com. Andrzej Miłaszewicz, dyrektor zarządzający Lagardere Duty Free.


Produkty w akcji "Born in Poland" są prezentowane w biało-czerwonej oprawie graficznej nawiązującej do polskich barw narodowych. Lagardere chce, by produkty wyróżniały się na tle sklepowej ekspozycji i zwracały na siebie uwagę kupujących. 

Pierwszy cykl akcji zainaugurowanej w marcu br. zaplanowano na 2 miesiące, jednak Miłaszewicz zapowiedział już kolejne edycje Born in Poland, szczególnie iż w tym roku Polska świętuje 100-lecie niepodległości.gość_45436 - Profil
gość_45436
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie