×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Finnair najlepszy w Europie według TTG China


Finnair został uhonorowany tytułem Najlepszej Europejskiej Linii Lotniczej już trzeci rok z rzędu podczas gali TTG China Travel Awards. To jedna z najbardziej wpływowych nagród branży turystycznej w Chinach.


TTG China już od 2008 roku wyróżnia najlepsze firmy turystyczne w Chinach, w tym linie lotnicze, hotele i kurorty, rezydencje i usługi turystyczne. Wybór dokonywany jest przez ekspertów z branży turystycznej.

Finnair jest pierwszą europejską linią lotniczą, która w 1988 r. otworzyła bezpośrednie loty do Pekinu, w tym roku z dumą świętujemy 30. rocznicę naszej działalności na chińskim rynku. Chiny są kluczowym rynkiem dla naszej linii, stale wprowadzamy coraz więcej udogodnień z myślą o podniesieniu komfortu podróży naszych klientów - mówi Arunas Skuja, naczelny dyrektor Finnaira na Europę Wschodnią i kraje bałtyckie.


Finnair obsługuje połączenia, przez Helsinki z Warszawy, Gdańska i Krakowa, do siedmiu miast w Chinach - Chongqingu, Hongkongu, Kantonu, Nankinu, Pekinu oraz Szanghaju. Latem przewoźnik będzie wykonywać do 38 lotów tygodniowo między Helsinkami a Chinami.

fot. Finnairgość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie