Finnair najlepszy w Europie według TTG China

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
28 marca 2018 14:25
Finnair został uhonorowany tytułem Najlepszej Europejskiej Linii Lotniczej już trzeci rok z rzędu podczas gali TTG China Travel Awards. To jedna z najbardziej wpływowych nagród branży turystycznej w Chinach.
Reklama

TTG China już od 2008 roku wyróżnia najlepsze firmy turystyczne w Chinach, w tym linie lotnicze, hotele i kurorty, rezydencje i usługi turystyczne. Wybór dokonywany jest przez ekspertów z branży turystycznej.

- Finnair jest pierwszą europejską linią lotniczą, która w 1988 r. otworzyła bezpośrednie loty do Pekinu, w tym roku z dumą świętujemy 30. rocznicę naszej działalności na chińskim rynku. Chiny są kluczowym rynkiem dla naszej linii, stale wprowadzamy coraz więcej udogodnień z myślą o podniesieniu komfortu podróży naszych klientów - mówi Arunas Skuja, naczelny dyrektor Finnaira na Europę Wschodnią i kraje bałtyckie.


Finnair obsługuje połączenia, przez Helsinki z Warszawy, Gdańska i Krakowa, do siedmiu miast w Chinach - Chongqingu, Hongkongu, Kantonu, Nankinu, Pekinu oraz Szanghaju. Latem przewoźnik będzie wykonywać do 38 lotów tygodniowo między Helsinkami a Chinami.

fot. Finnair
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama