×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Swiss: Od maja sprzedaż dań gourmet


Firma Ratail inMotion nawiązała partnerstwo z liniami lotniczymi Swiss International Air Lines (Swiss), którego przedmiotem jest opracowanie i zarządzanie nowego systemu dań na żądanie na trasach z Genewy.


Z nowej usługi o nazwie Swiss Saveurs będą mogli skorzystać pasażerowie klasy ekonomicznej, zyskując możliwość zakupu szwajcarskich dań takich jak kanapki gourmet, ciepłe i zimne przekąski, jak również zakupu napojów, wyjaśnia Retail inMotion. Te same produkty będą dostępne dla pasażerów klasy biznes bez dodatkowych opłat. 

Portfolio nowych potraw zostało opracowane przez Swiss oraz Retail inMotion wspólnie ze szwajcarską siecią sklepów delikatesowych Globus. 

- Udało nam się wspólnie ze Swiss opracować koncepcję handlową, która stanowi rewolucję w branży. Nowy koncept Swiss pokazuje, jak program handlowy może wzmocnić markę - powiedział Lars Redeligx, prezes LSG Group Europe, do której należy Retail inMotion.


Wraz z wprowadzeniem nowych dań, Swiss wdroży także należący do Retail inMotion system zarządzania handlem pokładowym Vector Inflight, który umożliwi otrzymywanie i przetwarzanie płatności pokładowych. 

Zgodnie z umową, Retail inMotion odpowiadać będzie także za przygotowanie szeregu usług, takich jak wdrożenie listy produktów, zarządzanie kategoriami produktów, przeszkolenie załóg, opracowanie wzornictwa menu oraz katalogów z produktami. Firma przejmie także odpowiedzialność za zarządzanie systemem zamówień produktów.  

fot. Swiss
gość_45436 - Profil
gość_45436
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie