×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Siedem tras z Polski na Ukrainę


Ryanair ogłosił dziś (23.03) ogłosiła siedem nowych tras z Polski do Kijowa oraz Lwowa. Ukraina jest 36. krajem w siatce połączeń irlandzkiej linii.


Przewoźnik zapowiedział uruchomienie następujących tras:
Nowe połączenia będą realizowane od końca października i staną się częścią rozkładu lotów na sezon "Zima 2018/19". Bilety na Ukrainę w cenie od 39 zł są już dostępne na stronie linii. 


- Cieszymy się bardzo z uruchomienia 7 nowych tras na Ukrainę – 36. kraju w siatce połączeń Ryanaira. Nowe połączenia będą realizowane od końca października i staną się częścią rozkładu lotów na sezon zimowy - powiedziała Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager CEE Ryanaira.

Ukraińskie władze podały, iż zakończono negocjacje między irlandzkim low-costem a lotniskiem w Kijowie (Borypol), a umowa ma zostać podpisana do końca bieżącego tygodnia. To może być impulsem do rozwoju siatki połączeń tego przewoźnika, który już w ubiegłym roku przymierzał się do uruchomienia połączeń do naszego wschodniego sąsiada, jednak nagle wycofano się w tego pomysłu. Pretekstem było ujawnienie warunków umowy przez prezesa stołecznego lotniska. W rzeczywistości prawdopodobnie chodziło o niesatysfakcjonujące linię opłaty lotniskowe. Teraz, wedle oficjalnych informacji, ustalono nowy cennik.

Dodatkowo, pojawią się także inne trasy, które częściowo pokrywają się z ubiegłorocznymi planami. Wśród nich znalazły się loty z:
Pozostałe trasy Ryanaira z Ukrainy:gość_c568f - Profil
gość_c568f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie