Siedem tras z Polski na Ukrainę

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
23 marca 2018 10:25
28 komentarzy
Ryanair ogłosił dziś (23.03) ogłosiła siedem nowych tras z Polski do Kijowa oraz Lwowa. Ukraina jest 36. krajem w siatce połączeń irlandzkiej linii.
Reklama

Przewoźnik zapowiedział uruchomienie następujących tras:
Nowe połączenia będą realizowane od końca października i staną się częścią rozkładu lotów na sezon "Zima 2018/19". Bilety na Ukrainę w cenie od 39 zł są już dostępne na stronie linii.


- Cieszymy się bardzo z uruchomienia 7 nowych tras na Ukrainę – 36. kraju w siatce połączeń Ryanaira. Nowe połączenia będą realizowane od końca października i staną się częścią rozkładu lotów na sezon zimowy - powiedziała Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager CEE Ryanaira.

Ukraińskie władze podały, iż zakończono negocjacje między irlandzkim low-costem a lotniskiem w Kijowie (Borypol), a umowa ma zostać podpisana do końca bieżącego tygodnia. To może być impulsem do rozwoju siatki połączeń tego przewoźnika, który już w ubiegłym roku przymierzał się do uruchomienia połączeń do naszego wschodniego sąsiada, jednak nagle wycofano się w tego pomysłu. Pretekstem było ujawnienie warunków umowy przez prezesa stołecznego lotniska. W rzeczywistości prawdopodobnie chodziło o niesatysfakcjonujące linię opłaty lotniskowe. Teraz, wedle oficjalnych informacji, ustalono nowy cennik.

Dodatkowo, pojawią się także inne trasy, które częściowo pokrywają się z ubiegłorocznymi planami. Wśród nich znalazły się loty z:
Pozostałe trasy Ryanaira z Ukrainy:
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Aires 2018-03-26 19:39   
Aires - Profil Aires
gość_52ffc : Racja :) dużo lini jest żeby utworzyli to połączenie tylko trochę chęci do tego i się postarać o to połączenie :)
gość_ec29c 2018-03-26 18:56   
gość_ec29c - Profil gość_ec29c
Dla lotniska w Rzeszowie największym dramatem jest A4 Rzeszów - Balice, którą w ciągu 1:30 h można dojechać te 180 km do konkurencyjnego lotniska ze znacznie bogatszą ofertą.

Aż strach pomyśleć co by było, gdyby wprowadzić co godziną pociąg Balice - Główny - Tarnów - Rzeszów - Przemyśl wykorzystujący modernizację do 160 km/h.
gość_52ffc 2018-03-26 18:11   
gość_52ffc - Profil gość_52ffc
@Aires, nie ttylko Ryanair może latać do Kijowa ;)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama